شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مغز بادام سنگی به قیمت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش مغز بادام سنگیخرید مغز بادام ایرانیقیمت مغز بادام عمده خام درجه یک
فروش بادام درختی عمده ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

هرچه به عید نزدیک می شویم فروش مغز بادام عمده افزایش بیشتری پیدا می کند. فروش مغز بادام عمده توسط خشکبار فروشان و آجیل فروشان در سال ۹۷ بسیار رشد داشته است . علت آن را در افزایش شدید قیمت پسته جستجو کرد .

فروش مغز بادام سنگی

بیشترین فروش مغز بادام در ایران مربوط به فروش مغز بادام سنگی است. مغز بادام سرشار از کلسیم می باشد و چربی آن چربی غیر اشباع محسوب می شود و برای سلامتی بسیار مفید است.

در زمانی که قیمت پسته بسیار بالا رفته است استفاده از مغز بادام سنگی راه جایگزین بسیار عالی است .

فروش بادام درختی عمده ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸شرکت زرین بادام فروش مغز بادام سنگی را به نحو احسن انجام می‌دهد. افتخار شرکت در این هست که به مشتریان عمده و صادرکنندگان بادام این خدمت را ارائه می‌کند که بهترین بادام ایران را در گروه بادام های درختی و زمینی به آنها عرضه می کند. ما از حضور و تماس شما با شرکت جهت خرید بادام بسیار استقبال می کنیم.

خرید مغز بادام ایرانی

اگر شما کشاورز عمده کار هستید ما جهت خرید مغز بادام شما از حضور و تماس شما با شرکت زرین بادام استقبال می کنیم.

علاوه بر فروش مغز بادام ایرانی شرکت زرین بادام به خرید بادام ایرانی نیز مبادرت می نماید. علت فروش بالای مغز بادام توسط شرکت همین است که شرکت با تولید کنندگان اصلی بادام در تماس و تعامل بسیار خوبی است.
اگر شما دارای بادام با کیفیت هستید و قیمت آن را نیز کاملا منصفانه اعلام می کنید با شرکت ما تماس بگیرید و محصول خود را معرفی نمایید. قطعاً ما محصول کشاورزی شما را با قیمت خوب خرید و آن را به خریداران عمده و صادرکنندگان عمده عرضه می‌کنیم.خرید بادام تازه خام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

شیوه خرید بادام از کشاورزان توسط شرکت زرین بادام :
کشاورزانی که دارای بار بادام عمده هستند می توانند جهت فروش محصول خود به شرکت با مدیر فروش تماس بگیرند. فرایند عرضه محصولات شما به این شکل است که ابتدا تصویر واضح از محصول بادام خود می گیرید به نحوی که مقداری از مغز بادام را در دستان خود ریخته باشید و سپس از آن عکس بگیرید برای ما ارسال کنید. توجه داشته باشید که رنگ تصویر با خودبار یکی باشد. اگر شرکت بار شما را تایید کرد نمونه مختصری را برای شرکت ارسال و پس از تایید نهایی محصول شما خریداری می شود.

قیمت مغز بادام عمده خام درجه یک

قیمت مغز بادام وابسته به عواملی است که بسته به آن ها قیمت نیز متفاوت می شود. مثلا قیمت مغز بادام مامایی بالاتر از بقیه بادام هاست چون قیمت بادام مامایی بالتر از بقیه بادام هاست. قیمت بادام سنگی نیز پایینتر از بقیه بادام هاست پس مغز آن نیز کم قیمت تر از بقیه بادام هاست. سایز و رنگ و داخلی و خارجی بودن بادام نیز در قیمت آن موثر است.

صادرات بادام شرکت زرین بادام 09120774128

جهت سوال از قیمت و نحوه خرید و فروش بادام با مدیر فروش تماس بگیرید.

رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!