شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت مغز بادام عمده ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کننده اصلی مغز باداممرکز خرید بادام سنگی با قیمت روزفروش مغز بادام تازه امسالیانواع مغز بادام ایرانیافزایش صادرات بادام درختی ایرانی به ترکیهقیمت مغز بادام مامایی شکستهقیمت بادام با پوست سال 1400قیمت روزانه روغن بادام تلخ صادراتی
لیست قیمت مغز بادام عمده ایرانی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

انواع مغز بادام در ایران وجود دارد . برخی قیمت مغز بادام ایرانی کاملا متناسب با درآمد خانواده هاست و برخی هم بالاتر از سطح درآمد آنهاست. شما می توانید لیست قیمت مغز بادام ایرانی را یه صورت به روز از مدیر فروش شرکت دریافت نمایید .

قیمت بادام مامایی 09120774128

تولید کننده اصلی مغز بادام

مغز بادام غالبا ازانواع بادام درختی و بادام زمینی به دست می آید. اما به طور مرسوم و رایج مغز بادام درایران به صورت دو طعم شیرین و تلخ تولید و مصرف می شود. از بادام های درختی که دارای مغز بادام تلخ هستند برای مصارف و کاربرد صنعتی نظیر روغن گیری استفاده می کنند.

کاربرد مغز بادام شیرین نیز به صورت آجیل در سبد خشکبار مصرف می شود و آجیل، طعم دار شده با نمک و سایر افزودنی های خوراکی و یا به شکل بوداده و خام خرید فروش می شود.

در ایران تولیدکننده اصلی مغز بادام از مغز بادام سفید، سنگی و شاهرودی و مامایی این محصول را تولید می کند که استان چهارمحال بختیاری در ایران عنوان تامین کننده اصلی مغز بادام را از آن خود کرده است. مزه فوق العاده مغز بادام شهرکرد گوی کیفیت را از سایر رقبای تولیدکننده بادام ربوده است.

قیمت بادام ایرانی 09120774128

مرکز خرید بادام سنگی با قیمت روز

بادام سنگی را از جمله ارقام مرغوب و محبوب بادام درختی می دانند که دارای پوست محافظ و سنگی است که از مغز بادام نگهداری می کند. خرید بادام سنگی در بازار ایران رونق دارد و در طب و داروسازی از خواص مفید بادام سنگی نظیر سرشار از ویتامین های ای و کلسیم و فیبر و پروتئین استفاده های مفید می شود.

در ساخت لوسیون بهداشتی و آرایشی برای رفع چین و چروک پوست از بادام ، از روغن بادام سنگی در تامین شامپو و یا روغن های درمانی کمک گرفته می شود.

بادام سنگی از لحاظ قیمت گذاری پایین ترین رتبه را در بین بادام های مختلف درختی دارد و همین موضوع خریداران بادام سنگی قیمت روز را در ایران و سایر کشورها با گسترش داده است.خرید فروش مغز بادام سنگی نیز از رونق و وراج رضایت بخشی همراه  می باشد.

ارزآوری نهفته در صادرات بادام سنگی و مغز بادام نیز از سوی کارشناسان کشاورزی نیازمند توجه و مدیریت بروزرسانی شده و کارآمد تر است تا میزان صادرات و فعالیت اقتصادی مرکز خرید بادام سنگی قیمت روز نیز توسعه یابد.

فروش بادام09120774128

فروش مغز بادام تازه امسالی

مغز بادام تازه امسالی را می توان از بازارهای پرفروش محصولات کشاورزی در مناطق غربی مانند کرمانشاه و کردستان و به ویزه چهارمحال بختیاری تامین و خرید فروش کرد.

مغز بادام تازه در بخش سردسیری ایران تولید و به بار می نشیند. شغل و پیشه مردم مناطق کوهستانی مدت هاست به کشت و تولید بادام اختصاص داده شده است و از دیربار کشاورزان این منطقه در تولید بادام تازه مرغوب اشتغال داشته اند.

مغز بادام ایرانی نسبت به مغز بادام وارداتی و یا خارجی دارای کیفیتی برندگونه و ممتاز در سراسر جهان می باشد که خریداران فراوانی برای اجرای معاملات بازرگانی در سطح کلان به صورت صادرات با مرکز فروش مغز بادام تازه امسالی ارتباطات گسترده ای ایجاد می کنند.

شرکت زرین مغز یکی از شرکت های تولید و فروش عمده بادام و مغز بادام است. شرکت ، بادام خود را مستقیما از تولید کننده اصلی تهیه می‌کند بنابراین در کیفیت تضمین لازم را می دهد و قیمت آن نیز کاملا متعادل می باشد.

مرکز خرید عمده انواع بادام09120774128

انواع مغز بادام ایرانی

در ایران چندین نوع بادام درختی کشت می شود . به صورت کلی دو نوع بادام در ایران داریم :

  • درختی
  • زمینی

بادام زمینی بیشتر در منطقه آستانه اشرفیه کشور کشت می شود . اما بادام درختی در بسیاری از شهرهای ایران قابل کشت است . بادام های درختی نیز دو نوع کلی دارند :

  • بادام پوست کاغذی
  • بادام های دارای پوست سفت
ما جهت فروش داخلی بادام خشکبار فروشان ، آجیل فروشان ، شیرینی پزی ها و جهت فروش خارجی بادام صادرکنندگان بادام را به صورت عمده در طول سال با قیمتی متعادل تامین می کنیم. 

صادرات بادام به ترکیه 09120774128

 

افزایش صادرات بادام درختی ایرانی به ترکیه

ترکیه از بهترین خریداران و پرطرفداران بادام درختی ایرانی به شمار می رود. از جمله دلایلی که موجب علاقه مردم ترکیه به بادام درختی شده است شامل موارد زیر است:

  1. کیفیت و طعم خاص و بی نظیر بادام ایرانی
  2. استقبال و گرایش مردم ترکیه به بادام درختی ایرانی
  3. ارگانیک بودن و دوری از کاشت تراریخته بادام
  4. میزان چربی کافی در مغز بادام ایرانی

شرکت زرین مغز در زمینه افزایش صادرات بادام درختی ایرانی به ترکیه اقدامات موثر و بهینه ای را صورت داده است تا زمینه توسعه و گسترش روابط تجاری را با سایر کشورها نیز مهیا سازد.

تجارت مغز بادام لپه 09120774128

قیمت مغز بادام مامایی شکسته

برای تامین مغز بادام شکسته باید به سراغ کارگاه هایی رفت که مغز بادام مامایی را به کمک دستگاه هایی مکانیزه یا سنتی و ساده از پوست جدا می کنند.

در حین عملیات جداکردن و شکستن بادام، مغز بادام نیز دچار شکستگی می شود که صاحبان تولیدی و فروشندگان بادام این مغز بادام شکسته را از بار اصلی بادام جدا کرده و به فروش می رسانند.

استفاده از مغز بادام مامایی نیاز به تولید دستگاه های بادام شکن را به شکل و شمایل متنوع و متفاوت را آشکار ساخت به طوری که صاحبان صنایع در کارگاه های تولیدی بادام شکن صنعتی ( برقی ) و یا دستی شروع به طراحی و ساخت این ابزارالات بادام شکن همت گماردند.

همین شکسته و خرد شدن مغز بادام موجب کاهش قیمت بادام و مغز بادام مامایی می شود. قیمت تمام شده و نهایی مغز بادام شکسته در بازار کمتر از سایر مغزهای سالم بادام محاسبه می شود.

برای اطلاع از قیمت مغز بادام مامایی شکسته با شرکت خرید فروش مغز بادام شکسته در تماس باشید و از نوسانات هر روز بازار بادام مطلع شوید.

تولید کننده بادام تازه ایرانی خام 09120774128

 

قیمت بادام با پوست سال 1400

اسامی بادام ایرانی با پوست به قرار زیر است :

بادام سنگی
بادام مامایی 
بادام ربیع 
بادام شاهرودی
بادام کاغذی

 

قیمت مغز بادام خام ایرانی براساس فاکتورها و معیارهای ویژه ای تعیین و محاسبه می شود. اما به صورت کلی

قیمت مغز بادام ایرانی بستگی به انس آن دارد. هر چه مغز بادام درشت تر باشد قیمت آن نیز نسبت به نوع مشابه خود بیشتر است.

قیمت مغز بادام علاوه بر انس به کیفیت و میزان چربی، نوسانات بازارهای اقتصادی، وزن و حجم سفارش نیز مربوط می شود.

قیمت روزانه روغن بادام تلخ صادراتی

روغن بادام تلخ کاربرد درمانی دارد و روغن تولید شده از بادام درختی را به عنوان مسکن برای درد مفاصل و رماتیسم استفاده می کنند. از روغن بادام می توان استفاده های صنعتی نظیر ساخت حشره کش ها نیز داشت. علاوه بر این در رفع لک ها و سیاهی زیر چشم و مرطوب کننده و آبرسان و رفع خشکی های پوستی موثر می باشد.

برای افرادی که به میانسالی رسیده اند و از چین و چروک صورت خود ناراضی باشند می توانند از روغن بادام تلخ صادراتی استفاده کنند. همچنین برای ماساژ درمانی از روغن بادام نیز بهره می گیرند.

برای گسترش خرید فروش روغن بادام لازم است از اطلاعات و دانستنی های فراوان پیرامون روغن بادام تلخ استفاده شود تا زمینه صادرات نیز به کشورهای خریدار روغن بادام مهیا شود.

نکته قابل توجه در مورد خرید روغن بادام این است که با خرید از محل تولیدکننده می توان با اعتماد بیشتری آن را خرید و مصرف کرد.

مرکز فروش و عرضه روغن بادام که به صورت شبانه روزی و آنلاین محصول را به دست مصرف کنندگان می رساند. چنانچه قصد خرید عمده روغن بادام تلخ را داشته باشید قیمت نهایی و تمام شده بصرفه تر خواهد بود. مزیت خرید اینترنتی روغن بادام در این است که هزینه کمتری را تحمیل می نماید و اقتصادی تر می باشد.

علاوه بر این با حدف واسطه گران و دلالان روغن بادام دسترسی به قیمت کمتر روغن بادام تلخ مهیا می شود. قیمت روغن بادام تلخ صادراتی به نوسانات حاکم بر بازار نیز مربوط می شود.

مرکز خریدفروش و صادرات مغزبادام ایرانی؛

شرکت زرین مغز

رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!