مشاوره و سفارش

بادام کوهی

استفاده به عنوان تنقلات بعد از شیربن شدن، تهیه ملین، مدر، برای درمان حبس البول، در درمان میگرن، سیاه سرفه و رماتیسم و درد، درمان ناراحتیهای قلبی ضماد آن با سرکه برای سردرد و ترمیم زخم های کهنه و جراحت ها وتنگی نفس، ورم سینه و ریه، ضماد آن روی پوست و صورت برای از بین بردن لکه ها و چین و چروک پوستی و روغن آن برای درمان ترک و شقاق پوست ناشی از سرما

گردو شهرکرد

یکی از بهترین ارغام گردوی تولید در چهارمحال و بختیاری و منطقه سامان است. سفیدی مغز چربی بالا درشت و یکدست بودن از نشانه های مرغوبیت این گردو است. گردوی منطقه سامان به حدی چرب و خوشمزه است که اگر مغز گردو بین دو انگشت فشرده شود روغن شفاف آن به وضوح به چشم می آید. شرکت زرین اعتماد تولید کنندگان گردوی منطقه شهرکرد را در خرید و فروش عمده گرود جلب کرده است.

بادام زمینی

بادام زمینی نیز بسیار مغذی است. که شامل بسیاری از مواد مغذی ضروری و منبع عالی از منگنز، نیاسین و غیره هستند و منبع خوبی از ویتامین ایی، اسید فولیک، فیبر و فسفر است. بادام زمینی ها برای 8 مقدار ماده مغذی ضروری مثل کاهش خطر بیماری های قلبی، کنترل وزن، تثبیت سطح قند خون، افزایش متابولیک در بدن انسان و غیره شناخته می شوند. درخانه بسیاری از هندی ها بادام زمینی وجود دارد و به عنوان میان وعده مصرف می شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
بادام درختی-سفارشیموجودتماس بگیرید
بادام زمینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
بادام کوهی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
فندق-سفارشیموجودتماس بگیرید
گردو-سفارشیموجودتماس بگیرید
تخمهسفارشیموجودتماس بگیرید
کشمشسفارشیموجودتماس بگیرید
انجیرسفارشیموجودتماس بگیرید
قیسیسفارشیموجودتماس بگیرید
عسلسفارشیموجودتماس بگیرید
گز مغزدارسفارشیموجودتماس بگیرید
سوهان مغزدارسفارشیموجودتماس بگیرید
شکلات مغزدارسفارشیموجودتماس بگیرید
کره بادام زمینیسفارشیموجودتماس بگیرید
کره پستهسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

zarincomp@gmail.com

توییتر

zarrinmaghz@

لینکدین

zarin-zarinmaghz@

فیسبوک

zarrinmaghz@

درباره ما :

ما یکی از متخصصین تولید و صادرات خشکبار و مغزی جات در ایران هستیم و به توانایی خود در فراهم کردن مستمر بهترین محصول ایرانی برای مشتریان خود در سراسر دنیا مفتخر هستیم. شرکت زرین مغز به لطف خداوند فعالیت خود را از سال ۸۹ در زمینه های خرید، تولید، فروش و صادرات عمده انواع خشکبار ایرانی آغاز کرده است و پس از سال ها تلاش شبانه روزی مفتخر به داشتن همکاران بسیاری در داخل و خارج ایران است. دفتر مرکزی ما در تهران است، اما جهت تامین باکیفیت و کامل هر محصول از اصلی ترین منطقه مرکزی تولید آن محصول، در آن منطقه کارگاه ها و کارخانه ها و شعبه های فراوانی در شهرهای اصلی تولید آن محصول داریم و نمایندگی های خارج کشور نیز به این لیست اضافه خواهند شد.
دامنه فعالیت ها شرکت زرین با استفاده از تکنولوژی روز در تولید، فراوری، بسته بندی و صادرات خشکبار و با همکاری تولید کنندگان و کشاورزان فعالیت چشم گیری در موارد ذیل داشته است: ۱) تولید عمده انواع خشکبار ایرانی ۲) فروش عمده و پخش مستقیم انواع خشکبار ایرانی ۳) خرید عمده انواع خشکبار از تولید کنندگان ایرانی ۴) صادرات مستقیم انواع خشکبار ایرانی به سراسر جهان

مدیر شرکت زرین مغز

رضا الهی

Call Now Buttonتماس بگیرید