شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بادام درختی خام در بازار تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت بادام درختی خام سال ۹۸مرکز فروش مغز بادام درختی خامروش های برداشت بادام
قیمت بادام درختی خام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

در اینجا قصد داریم قیمت بادام درختی خام را در سال ۹۸ اعلام کنیم. در کنار اعلام قیمت بادام درختی خام در بازار به چند سوال پاسخ دهیم. مثلا زمان کاشت و برداشت بادام درختی به چه طریقی است؟ آیا قیمت بادام درختی خام در بازار تهران در فصول مختلف متغیر است؟

قیمت بادام درختی خام 09120774128

قیمت بادام درختی خام سال ۹۸

طبیعی است که قیمت بادام درختی خام در سال ۹۸ تابعی از قیمت بادام در سال ۹۷ می باشد . قیمت بادام درختی در سال ۹۷ دارای نوسان زیادی بود اما در انتهای سال به ثبات رسید . قیمت بادام درختی در سال ۹۸ تا تاریخ ۱۰ فروردین به این شرح است :

  • بادام سنگی : ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان
  • بادام شاهرودی : ۵۰ هزار تومان
  • بادام مامایی : ۶۰ هزار تومان
  • بادام کاغذی : ۷۵ هزار تومان

قیمت مغز بادام درختی خام 09120774128

قیمت بادام خام جز مهمترین دغدغه های باغداران می باشد تا بتوانند بادام را با کیفیت عالی و قیمت مناسب وارد بازار هدف کنند اما خوب در بازار تهران متقاضیان شاهد نوسانات زیادی در فصول مختلف سال بر روی انواع بادام شده و همین باعث شده که قشر زیادی از جامعه از خرید بادام خودداری کردند. شما می توانید از طریق سایت و به صورت اینترنتی در جریان قیمت های مناسب انواع بادام باشید.

مرکز فروش مغز بادام درختی خام

برای خرید بهتر بادام و خرید و فروش مغز بادام لازم است که آن را از تامین کننده اصلی ، باغدار و یا نهایتاً مرکز فروش مغز بادام درختی تهیه کرد تا نسبت به تازگی و قیمت مناسب آن خیال راحت تری داشته باشید .

شرکت زرین بادام علاوه بر تولید بادام مستقیماً با باغدار عمده بادام در ارتباط است و آن را به صورت مداوم از کشاورز دریافت می کند.
جهت خرید و فروش بادام برای بازار داخلی و صادرات با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

مرکز فروش مغز بادام درختی خام 09120774128

روش های برداشت بادام

کاشت بذر های بادام در اواخر پاییز قبل از رسیدن سرما آغاز می شود و هر زمان که پوست میوه دچار تغییر رنگ شد و شاهد ایجاد شکاف در وسط پوسته شدیم زمان برداشت محصول است. برداشت به دو شیوه است:

  • روش دستی
  • روش مکانیکی

در روش برداشت دستی باغداران توسط چوب های بلند با تکان دادن درخت باعث ریزش بادام از درخت شده و اما در روش مکانیکی توسط دستگاه های پیشرفته می توان عملیات را انجام داد. بعد از برداشت بادام باید عمل جداسازی هسته یا همان مغز را از پوسته انجام دهیم که در باغات ایران توسط دست اما در کشور های آمریکایی و اروپایی این کار توسط ماشین های پیشرفته انجام می شود و در نهایت باید سریعا عملیات خشک کردن بادام را انجام داد به دلیل این که رطوبت موجود در بادام زیاد است و ممکن است بادام ها سریعا دچار فساد شود به همین دلیل فرایند خشک کردن بادام را انجام می دهند .
در بعضی مناطق می توان در هوای آزاد انجام داد اما در مناطقی که شرایط مقدور نباشد توسط دستگاه های پیشرفته فرایند خشک کردن را انجام می دهند و بعد به صورت فله و یا در بسته بندی وارد بازار هدف می شوند.

منبع : سایت بادامیها www.badamiha.ir

رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!