شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بادام بدون پوست درختی در سال ۹۸

آنچه در این مقاله می خوانید...

بادام درختی بدون پوستقیمت بادام بدون پوست ۹۸قیمت روز مغز بادام درختی خام ۹۸قیمت بادام سنگی با پوستمرکز فروش بادام درختی
قیمت بادام بدون پوست ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت بادام بدون پوست ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت بادام درختی بدون پوست در ابتدای سال ۹۸ به یک ثبات نسبی رسیده است. در سال ۹۷ به خصوص ۶ ماه پایانی سال نوسان شدید قیمت کالاها در بادام نیز تاثیر فراوانی داشت به طوری که قیمت عمده بادام گاهی تا دو برابر افزایش پیدا کردند .

بادام درختی بدون پوست

بادام درختی بدون پوست یعنی مغز بادام دارای تقاضای بسیاری در سبد خرید خانواده هاست. علاوه بر مصرف شخصی خانواده ها ، خرید و مصرف بادام در صنعت غذا و داروی کشور کاربرد بسیاری دارد. تقاضای شخصی برای خرید بادام به جهت خواص بسیار زیادی است که بادام در بهبود تغذیه و سلامتی انسان دارد .

  • بادام کلسیم بدن را تامین می کند و باعث استحکام استخوان بندی می شود .
  • فیبر موجود در بادام نیاز بدن را به فیبر تامین می کند.
  • چربی بادام غیر اشباع و مفید برای سلامتی است.
  • روغن موجود در بادام به بهبود سلامت بدن و پوست کمک شایانی می کند.

قیمت بادام بدون پوست 09120774128

اثار دیگری نیز بادام دارد که باعث افزایش تقاضای مردم برای خرید آن شده است. البته افزایش بی سابقه قیمت پسته نیز در این افزایش تقاضای خرید و قیمت بادام موثر بوده است. اما از دیر باز بادام کاغذی و مغز بادام در آجیل ایرانی خود نمایی می کرده است.

قیمت بادام بدون پوست ۹۸

قیمت بادام درختی بدون پوست در سال ۹۸ را باید با توجه به قیمت باپوست آن سنجید. برخی بادام های باپوست قیمت کمتری نسبت به بادام های باپوست دیگر دارند. از جمله بادام درختی سنگی و بادام زمینی ارزان تر از بقیه بادام های باپوست دیگر هستند . بنابراین قیمت مغز بادام بدون پوست آن ها نیز از مغز بادام های دیگر ارزانتر است.
البته ارزانی این دو بادام لزوما به معنای پایینتر بودن کیفیت آن ها نیست. بلکه وفور آن ها در بازار نیز در کاهش قیمت آن ها موثر است. به خصوص بادام سنگی در اکثر مناطق ایران قابل کشت است. همین باعث شده بادام سنگی در بازار فراوان باشد و قیمت آن نیز نسبت به بادام های دیگر کمتر باشد.

برخی بادام های دیگر هستند که قیمت بالاتری دارند که علاوه بر طعم بهتر ، کمتر بودن فراوانی آن نسبت به بادام سنگی در بازار باعث قیمت بالاتر آن شده است . ازجمله بادام مامایی و بادام کاغذی. این دو نوع بادام صادرات بیشتری نیز به کشورهای مختلف دارند.

قیمت بادام بدون پوست ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت روز مغز بادام درختی خام ۹۸

جهت استعلام قیمت روز باید با مدیر فروش شرکت زرین بادام تماس بگیرید ؛ اما با توجه به قیمت بادام در سال ۹۸ ، قیمت مغز بادام درختی خام در ابتدای سال ۹۸ به این صورت است :

  • مغز بادام سنگی : از ۹۰ تا ۱۲۰ هزار تومان
  • مغز بادام شاهرودی : از ۱۱۰ تا ۱۳۰ هزار تومان
  • مغز بادام ربیع (صادراتی) : از ۱۴۰ تا ۳۰۰ هزار تومان
  • مغز بادام مامایی (مخصوص صادرات): از ۱۵۰ تا ۴۵۰ هزار تومان

قیمت بادام بدون پوست ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت بادام سنگی با پوست

نوع بادام سنگی موجود در بازار ایران از نظر کیفیت و رنگ مغز و سایز در اقصی نقاط کشور متفاوتند. بنابراین نمی توان قیمت یک بادام سنگی را روی دیگری گذاشت. اما در مجموع قیمت بادام سنگی با پوست به این شرح است :

  • بادام سنگی دیم : از ۱۵ تا ۱۸ هزار تومان
  • بادام سنگی آبی : از ۲۲ تا ۳۲ هزار تومان

مرکز فروش بادام درختی

جهت دسترسی به کیفیت بالا و قیمت متعادل و تنوع آن باید هر جنسی را از مرکز فروش آن خرید . مراکز فروش زیادی در کشور به تجارت بادام مشغولند که هر کدام دارای ویژگی هایی می باشند.

شرکت زرین بادام مرکز فروش بادام درختی در ایران است که هم به تولید بادام می پردازد و هم از تولید کنندگان عمده ، بادام با کیفیت را مستقیما می خرد.

قیمت بادام بدون پوست ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

 

رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!