شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده بادام پوست کاغذی خام درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید بادام پوست کاغذی در اصفهاننام های دیگر بادام پوست کاغذی ایرانیپخش عمده بادام کاغذی محبفروش عمده بادام کاغذی درجه یکفروش اینترنتی بادام محب در ایران:قیمت بادام کاغذی 1400صادرات بادام پوست کاغذی محب سامانصادرات بادام کاغذی به اماراتتولید و عرضه پسته ایرانی
فروش عمده بادام کاغذی شرکت زرین 09120774128

 

فروش عمده بادام پوست کاغذی خام درجه یک، یکی از کانال های خرید و فروش بادام در شرکت زرین است.

بادام کاغذی با پوستی نازک و طعمی شیرین و دلپسند مشتریان خوش سلیقه را یافته است.این بادام هیچ مغز تلخی در خود ندارد و کاملا شیرین و مستری پسند است.

شرکت زرین با تولید بادام کاغذی و همچنین تامین آن از تولید کنندگان به طور مستقیم راه عرضه سریع و استاندارد را به خریداران فراهم نموده است.

قیمت بادام پوست کاغذی با توجه به این که یکی از بادام های لوکس به حساب می آید ، اما قیمت متعادلی دارد و برای صادرات بادام درختی و فروش عمده بادام ، مناسب است.

از آنجایی که بادام کاغذی پوست چوبی بسیار نازکی دارد و نسبت پوست بادام کاغذی به مغز آن کم است بنابراین فروش عمده بادام کاغذی بیشتر یا می توان گفت همیشه  با پوست چوبی صورت می گیرد و حتی در آجیل و سر میز مهمانی ها  هم با پوست چوبی گذاشته می شود نما بسیار زیبایی دارد.

فروش بادام کاغذی در بسیاری از خشکبار فروشی های شهرهای بزرگ انجام می گیرد . اگر مایل به خرید و فروش بادام کاغذی درجه یک هستید با ما تماس بگیرید . اسامی دیگری برای این بادام در لسان رایج مردم وجود دارد از جمله : بادام نجف آبادی، سفید ، پوست کاغذی و محب (محب علی) . [highlight color="yellow"]خشکبار فروشان ، آجیل فروشان ، شیرینی فروشان و کارگاه های بسته بندی بادام خیلی خوب می توانند روی بادام کاغذی مانور دهند.[/highlight] خرید بادام کاغذی درجه یک خیلی افراد از سراسر کشور به خصوص از استان اصفهان و چهارمحال با ما تماس می گیرند و پیشنهاد می کنند که ما بادام آن ها را بخریم. ما با قیمتی منصفانه بار شما را می خریم . اگر دارای بار عمده بادام کاغذی درجه یک هستید می توانید با ما جهت فروش محصول خود تماس بگیرید . <div class="highlight-paper box "shadow"" style="text-align:"""><strong>شرکت زرین بادام دارای چندین دفتر و کارگاه بادام جهت فراوری و بسته بندی این بادام است. شما جهت خرید و فروش بادام کاغذی به این کارگاه ها معرفی خواهید شد.</strong></div> فروش بادام کاغذی درجه یک عمده فعالیت ما در شرکت زرین بادام فروش بادام است. بیشترین فروش ما فروش بادام کاغذی و فروش بادام مامایی بوده است. پوست نازک این بادام به قدری راحت شکسته می شود که مناسب برای آجیل به صورت خام و تفت داده شده است و از مغز آن برای حریره نوزادان استفاده می شود. <div class="highlight-paper box "info"" style="text-align:"aligncenter""><strong>بادام کاغذی بسیار به کار خشکبار فروشان می آید چون متقاضی زیادی برای آن در اقشار مختلف درامدی وجود دارد .</strong></div> صادرات بادام درجه یک کاغذی شرکت زرین بادام در زمینه صادرات بادام درجه یک فعال است. اگر قصد صادرات بادام کاغذی را دارید ما به راحتی در هر تناژی که بخواهید این بادام را برای شما تامین می کنیم . با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید . <div class="highlight-paper box "shadow"" style="text-align:"""><strong>تخصص ما تهیه ، فروش و صادرات بادام خوب ایرانی است.</strong></div> *شرکت زرین بادام* *بازار بادام ایران* BADAMIHA.IR

تولید بادام پوست کاغذی در اصفهان

تولید بادام پوست کاغذی توسط مراکز تولید کننده این محصول  در اصفهان صورت می گیرد و به دلیل آب و هوای مناسب و عبور بخش عظیمی از زاینده رود از این استان مرغوبترین بادام درختی و از جمله  بادام پوست کاغذی کاشت و برداشت می شود.

کشاورزان زحمتکش در این مناطق  در کنار کاشت و تولید بادام سنگی به کاشت و تولید بادام محب هم می پردازند که بازار پر رونقی در داخل و خارج از ایران دارد.

تفاوت بادام سفید با بادام سنگی متعدد می باشد که در ادامه هریک را مختصرا توضیح می دهیم.

مشهودترین تفاوت بادام پوست کاغذی با بادام سنگی پوست چوبی آن است که در بادام سفید به راحتی و با کمی فشار دست میشکند در صورتی که برای شکستن پوست چوبی بادام سنگی نیاز به جسم محکمی می باشد.

تفاوت دیگر این دو نوع بادام در رنگ پوست و مغز آن است که پوست و مغز بادام سفید روشن تر از بادام سنگی می باشد.

اگر میزان مساوی از این دو بادام را مغز کنیم میزان پوست بادام نسبت به مغزش در بادام سنگی بیشتر می باشد.

یکی از تفاوت ها در قیمت آنهاست که قیمت بادام سنگی  نسبت به قیمت بادام سفید ارزانتر است.

همچنین بادام سنگی کاربردهای فراوانی دارد در صورتی که بادام پوست کاغذی اغلب به عنوان آجیل استفاده می گردد.

طعم بادام سفید هم با بادام سنگی کمی متفاوت است و شیرین تر  و تردتر می باشد.

خرید ، فروش و عرضه بادام محب توسط شرکت زرین مغز که در استان اصفهان  نمایندگی فعال دارد صورت می گیرد و به صورت حضوری و غیر حضوری خدمات ارائه می دهد.

فروش بادام کاغذی شرکت زرین 09120774128

نام های دیگر بادام پوست کاغذی ایرانی

نامهای دیگر بادام پوست کاغذی ایرانی در مناطق مختلف کشت آن فرق می کند.

نام اصلی که همان بادام کاغذی است در محاوره مناطق مختلف به چندین اسم شناخته می شود. به این بادام، بادام سفید هم گفته می شود.

 • هر گاه شنیدید که بادامهایی با خصوصیات بادام کاغذی برای خرید فروش به شما نشان دادند و نامهای زیر را بردند منظور همان بادام کاغذی است:
 1. بادام پوست نازک
 2. بادام کاغذی
 3. بادام منقا
 4. بادام محب

اگر شما خریدار و صادرکننده عمده بادام هستید حتما با این اسامی روبه رو خواهید شد.

یکی از مناطق اصلی کاشت و تولید بادام شیرین درختی، شهرکرد و روستاهای اطراف آن در حاشیه زاینده رود است.

استان چهارمحال و بختیاری و منطقه سامان بزرگترین تولید کننده بادام پوست کاغذی در کشور است. منطقه سامان در سال ۱۲ درصد تولید بادام شیرین درختی در کشور را به عهده دارد.

انواع بادام و دیگر محصولات این منطقه همه دارای کیفیت عالی هستند.

آب و هوای کوهستانی و معتدل باعث شده اکثر کشاورزان منطقه، در پستی بلندی های کوهها از کاشت ارقام مختلف بادام کسب درآمد کنند.

 • بادام های دیگر این مناطق:
 1. بادام مامایی
 2. بادام ربیع
 3. بادام سنگی
 4. بادام کاغذی
 5. بادام شاهرودی

هستند که از کیفیتی بی نظیر برخوردار هستند.

عمر مفید درخت بادام محب 25 تا 40 سال است که از سال پنجم به بعد باردهی اقتصادی خواهد داشت به طوری که در یک هکتار از سطح زیر کشت بادام محب بیش از 2 تن بادام برداشت می شود که از نظر اقتصادی درصد خوبی می باشد.

فروش عمده بادام کاغذی شرکت زرین 09120774128

پخش عمده بادام کاغذی محب

در سال 1400 میزان تولید بادام در حد مطلوب است. به همین خاطر امکان پخش بادام کاغذی به صورت عمده در شرکت زرین بادام وجود دارد.

پخش و فروش بادام پوست کاغذی با پوست و به صورت خام،بوداده،نمکی و زعفرانی صورت می گیرد.

از آنجایی که بادام پوست کاغذی با پوست چوبیش نمکی میشود و نمک به مغز آن نمی چسبد افراد دارای فشارخون بالا و دیابتی ها هم می توانند به راحتی به عنوان آجیل و تنقلات استفاده کنند و از خواص بی نظیر آن بهره مند شوند.

شرکت زرین جهت رفاه حال مشتریان داخلی این نوید را به آنها می دهد که بار درخواستی در تناژ مختلف را با وسیله نقلیه در سراسر کشور ارسال می دارد.

سفارشات در شرکت زرین برای خرید عمده خشکبار بسیار زیاد است. طبعا فرصت زیادی برای ارسال بارهای کوچک برای شرکت باقی نمی ماند.

 • بنابراین ناگزیریم حداقلی را برای فروش تولیدات خود و به ویژه بادام کاغذی تعیین کنیم و از این بابت از شما عزیزان پوزش می طلبیم.
 • حداقل سفارش خریدی که می توانید از شرکت داشته باشید ۱۰۰ کیلو می باشد هرچند به خاطر توان تامین بالایی که در شرکت وجود دارد حداکثری برای تامین وجود ندارد!
فروش عمده بادام کاغذی شرکت زرین 09120774128

فروش عمده بادام کاغذی درجه یک

فروش عمده بادام کاغذی درجه یک به خریداران داخلی و خارجی در شرکت زرین امکان پذیر است.

بادام کاغذی به دلیل داشتن پوستی نازک و آسان مصرف و طعمی دلنشین و چربی دلچسبی که دارد از بادامهای پر طرفدار برای مصارف آجیلی است.

درخت بادام کاغذی به دلیل گل دهی زود در فصل بهار نسبت به سرما بسیار ضعیف است و احتمال سرمازدگی شکوفه ها در آغاز سال زیاد است.

بادام کاغذی با فشاری اندک به پهلوهای ظریف آن به راحتی شکسته می شود. این آسان مصرف بودن امکان صادرات بادام کاغذی را بالا می برد.

قیمت بادام کاغذی به عنوان یک محصول لاکچری برای مصرف در مهمانی ها مناسب است.

تاجران می توانند در زمینه صادرات عمده بادام کاغذی برنامه داشته باشند. برای سهولت در امر صادرات بادام در انواع مختلف می توانید با شرکت زرین در تماس باشید و از قیمت انواع بادام اطلاع یابید.

بیشترین تولید عمده بادام پوست کاغذی ابتدا در استان چهارمحال بختیاری و سپس در استان اصفهان ،زنجان،کرمان و نهاوند می باشد در نتیجه فروش عمده بادام پوست کاغذی هم متعلق به این استان و شهرها می باشد. و فروشگاه ها و مراکز فروش هم بار بادام محب خود را مستقیما یا با واسطه از این استان ها تامین می کنند.

فروش اینترنتی بادام محب در ایران:

فروش اینترنتی بادام محب در ایران یکی از زیر شاخه های فروش بادام می باشد که به نوبه ی خود مزیت هایی دارد که افراد زیادی را به سمت خود کشیده است و هر ساله میزان فروش اینترنتی خشکبار و مغزیجات به خصوص بادام محب افزایش می یابد.

برای این منظور می بایست شرکت تجاری معتبری را انتخاب کرده که از تازگی و کیفیت محصولاتش و همچنین قیمت متعادل آن اطمینان داشته باشید.

شرکت زرین مغز با داشتن  درگاه اینترنتی فروش خشکبار و مغزیجات توانسته عملکرد قابل توجهی  در این حیطه داشته است

شما می توانید  مرغوبترین بادام پوست کاغذی را با قیمتی مناسب مستقیما درب محل مورد نظر خود تحویل بگیرید و خرید مطمعن را تجربه کنید

فروش عمده بادام کاغذی شرکت زرین 09120774128

قیمت بادام کاغذی 1400

قیمت بادام پوست کاغذی ایرانی در سال99  افزایش زیادی پیدا کرد.

در سال1400 به دلیل سرمازدگی اکثر درختان باغات بادام در منطقه سامان تولید بادام در انواع مختلف به خصوص بادام کاغذی با کاهش روبرو گردید. این مساله باعث شد تا تولید بادام کاغذی کاهش یابد و قیمت آن بالا برود.

به طور کلی قیمت بادام پوست کاغذی به میزان مغز بادام و همچنین کیفیت و تازگی آن بستگی دارد که هرچه چرب تر و توپر تر(با کیفیت) باشد مسلما قیمت بالاتری هم خواهد داشت.

صادرات مغز بادام ایرانی 09120774128

صادرات بادام پوست کاغذی محب سامان

صادرات بادام پوست کاغذی محب سامان در جریان کار شرکت زرین قرار دارد.

اگر خریدار بادام هستید و یا در زمینه صادرات بادام فعالیت دارید، جهت تامین بار خود برای صادرات بادام کاغذی و فروش بادام شیرین درختی با شرکت زرین تماس بگیرید.

این شرکت انوع بادامها با هر کیفیت و درجه بندی که شما تقاضا کنید، برابر شما تامین می کند.

بادام پوست کاغذی یکی از بادام های پر طرفدار برای مهمانی ها و شب چره ها ، آجیل دوستان و آجیل فروشان و هتل داران و مهمان داران لاکچری است که شرکت زرین ضمن آشنایی کامل در این زمینه می تواند بهترین بادام کاغذی را برای شما خریداران محترم، با قیمت و کیفیت مناسب تهیه نماید.

شرکت زرین آماده تهیه بار برای شما صادر کنندگان جهت صادرات عمده بادام کاغذی نیز هست.

همچنین آماده همکاری با آجیل فروشان جهت فروش بادام کاغذی نمکی برشته شده می باشد.

صادرات بادام پوست کاغذی بعد از بادام مامایی بیشترین درصد را به خود اختصاص داده است.

بادام پوست کاغذی  مورد توجه کشورهایی نظیر روسیه،اوکراین،آذربایجان،ارمنستان و کشورهای عربی می باشد و صادرات بادام پوست کاغذی محب به این کشورها صورت می گیرد.

خرید بادام کاغذی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

صادرات بادام کاغذی به امارات

صادرات بادام کاغذی به امارات رونق بسیار خوبی دارد.

کشور امارات با اینکه از نظر اقتصادی خوب درخشیده است اما در بخش کشاورزی به دلیل شرایط اقلیمی  بسیار ضعیف عمل کرده است بنابراین تعامل خوبی با ایران که از نظر تولید محصولات کشاورزی موفق است دارد و در واقع ایران با امارات در تجارت شراکت دارد.

صادرات بادام پوست کاغذی به امارات و دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس در حال انجام است.

بیشترین تعاملات تجاری بین ایران و امارات در مرکز این کشور که دبی می باشد انجام می گیرد.

اغلب تجار به دلیل تحریم هایی که ایران شده است برای خرید بادام محب از طریق کشور امارات اقدام می کنند.

قیمت پسته تازه

تولید و عرضه پسته ایرانی

اغلب شهرهای شرقی ایران به تولید و عرضه پسته ایرانی پرداخته اند.

در سالهای گذشته بازار پسته در دست ایران بود و تنها کشوری بود که تولید و صادرات پسته مرغوب و با کیفیت  را به جهان انجام می دارد تا اینکه کشور آمریکا پا به عرصه گذاشت و بخشی از بازار پسته را در دست گرفت ولی با این حال پسته ایرانی در هیچ کجای جهان نمونه ندارد و همچنان جایگاه خود را دارد.

در ایران  شهر رفسنجان قطب تولید انواع پسته است وبعد از آن شهرهای یزد،خراسان ،کرمان و سمنان تولید کننده پسته ایرانی در انواع مختلف هستند

از انواع پسته ایرانی می توان به ارقام زیر اشاره کرد.

-پسته احمد آقایی

-پسته اکبری

-پسته فندقی

-کله قوچی

-و….

شرکت زرین مغز از خرید و فروش پسته گرفته تا صادرات آن فعالیت موفق دارد و تامین کننده انواع پسته ایرانی می باشد.

 

مرکز فروش و صادرات بادام و پسته  ایرانی

شرکت زرین

رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!