شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش بادام مامایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های بادام ماماییخواص بی نظیر بادام مامایی بر سلامت بدنروش مناسب هرس نهال بادام ماماییمزایای خرید نهال بادامعمر باردهی و سود اقتصادی نهال باداممرکز تولید بادام مامایی و فروش آن به صورت عمدهساده ترین راه خرید بادام ماماییخرید و فروش و صادرات بادام ماماییصادرات 60 درصد محصول بادام مامایی به کشور هندقیمت مغز بادام مامایی در سال 1400قیمت روز بادام مامایی ایرانیقیمت روزانه فندق خام با پوست
خرید و فروش بادام مامایی 09120774128

خرید و فروش بادام مامایی مهمترین و اصلی ترین فعالیت شرکت زرین مغز است.

این شرکت علاوه بر رسیدگی به باغات خود در طول سال و تولید بادام مامایی در تناژ بالا در هر سال ، از طریق خرید عمده بادام مامایی از باغداران دیگر و تولید مغز بادام توانسته نیاز کشورهای دیگر از جمله هند را به مغز بادام مامایی تامین کند. البته صادرات بادام مامایی با قیمت مناسب و بسته بندی شکیل که مناسب صادرات مغز بادام مامایی باشد.

نکته قابل توجه این است که این شرکت در کنار تولید خود ، خرید بادام مامایی از کشاورزان را بدون واسطه های اضافه انجام میدهد.از سوی دیگر فروش بادام ایرانی نیز بصورت مستقیم به خریداران عمده داخلی و خارجی انجام می گیرد.

بادام مامایی جز خشکبار های پرخاصیت و  پر طرفدار است.البته در داخل ایران هنوز شناخته شده نیست ولی کشورهای خارج از ایران خواهان این نوع بادام هستند.بیشترین صادرات بادام مامایی به هند است. شرکت زرین بادام هم تمرکز خود را روی این امر گذاشته است.
 

درست است که بادام مامایی در بین مردم ایران شناخته شده نیست ولی هستند افراد و صنایعی که به خرید بادام مامایی روی می آورند. خرید و فروش بادام مامایی در ایران مانند سایر بادامها پر درآمد  نیست ولی درآمد حاصل از صادرات بادام مامایی جبران این قضیه را می کند.

فروش بادام مامایی 09120774128

ویژگی های بادام مامایی

درخت بادام مامایی در مناطق کوهستانی با آب و هوای نیمه خشک پرورش داده می شود. زمان گلدهی و رسیدن میوه آن متوسط است. مغز بادام مامایی کاملا شیرین بوده و به احتمال 48 درصد آن دوقلو هستند با مغزهای تو پر و چرب که خواص فراوانی برای سلامتی بدن دارد.

این بادام از نظر پوست چوبی و شکل ظاهری شبیه بادام سنگی است. برای شکستن آن نیاز به وسیله محکمی است. به این خاطر بسیاری آن را با بادام سنگی اشتباه میگیرند. حتی بسیاری از سایت های اینترنتی فروش خشکبار و فروش و صادرات بادام ، تصاویر بادام سنگی را به جای بادام مامرا گذاشته اند.
اما افرادی که این بادام را از نزدیک دیده اند می دانند که این بادام حتی در ظاهر پوست و چوبی خود نیز بسیار سرتر و بالاتر از بادام سنگی است.

مردم هند این بادام را بسیار دوست دارند و به آن مامرا می گویند.آن ها تقریبا بادام دیگری مصرف نمیکنند . برای همین صادرات بادام ایران به هند اختصاص به صادرات بادام مامایی دارد.

مهمترین تفاوت بادام مامرا با بادام های دیگر در شکل و رنگ و طعم مغز منحصر به فرد آن است.

 • فروش بادام مامایی 09120774128شکل بادام مامایی معمولا کشیده و دارای خطوط است.
 • رنگ آن تاحدودی متفاوت است اما معمولا رنگ روشن و متمایل به نارنجی شاد دارد.
 • طعم آن که منحصر به فرد است و فقط باید آن را میل کنید تا مزه خاص و چربی به اندازه آن را حس کنید. واقعا باید ببینید و از آن لذت ببرید .
 • از دیگر ویژگی بادام مامایی مغزهای درشت  و بسیار شیرین آن است که اصلا تلخی ندارد. احتمال دوقلو بودن مغز آن زیاد است و در نتیجه بسیار به صرفه میباشد.

وزن بادام مامایی بطور متوسط 4 تا 5 گرم می باشد که نشان دهنده تو پر بودن مغز آن است. میزان روغن مغز آن زیاد است که در صنعت داروسازی استفاده میشود.

خواص بی نظیر بادام مامایی بر سلامت بدن

خواص بادام مامایی بر سلامت بدن بیشمار است. این نوع بادام بسیار پرخاصیت است و تمام خواص بادام های دیگر در این بادام یکجا جمع شده است.

این امر مهم ترین دلیل بر افزایش قیمت و فروش بادام مامایی شده است. قبل از خرید بادام مامایی بهتر است با خواص بیشمار آن آشنا شوید.برخی از خواص بادام مامایی به شرح زیر است.از جمله خواص بی نظیر این نوع بادام می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • به دلیل کلسیم بالایی که دارد برای درمان پوکی استخوان و سلامت مفاصل و استخوان ها و همچنین  آرام کردن درد ناشی از کمردرد و پادرد در میانسالان مفید است.
 • افزایش شیر در مادران – رشد بهتر جنین
 • سلامت مغز و تقویت حافظه – آرامش بخش اعصاب
 • همچنین آهن موجود در مغز بادام مامایی  برای پیشگیری و درمان کم خونی موثر می باشد.
 • به دلیل فیبر بالایی که دارد میتواند احساس سیری بلند مدت بدهد و به کاهش وزن کمک کند.
 • انواع ویتامین ها در مغز بادام مامایی وجود دارد ازجمله ویتامین E که برای سلامت پوست و مو بسیار سودمند است.
 • مصرف روزانه این بادام در سلامت قلب و عروق موثر است. و باعث تنظیم فشارخون میشود.
 • به پیشگیری و درمان آلزایمر کمک زیادی میکند.
 • باعث افزایش قوای جسمانی می شود و سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند- تقویت قوای جنسی در مردان

خرید نهال بادام مامایی09120774128

روش مناسب هرس نهال بادام مامایی

اولین هرس تربیت یا شکل دهی که برای بیشتر درختان استفاده می شود، روش سربرداری نهال است که از ارتفاع 70 تا 80 سانتی متری از سطح زمین می باشد.

هرس کردن زیاد تحریک بیش از حد رشد نهال بادام را به دنبال دارد و چنانچه کمتر هرس صورت پذیرد رشد ضعیف پدید می آید.

این کار زمینه تعادل بین ریشه های آسیب دیده نهال بادام و منتقل شدن به زمین اصلی و ساقه را ایجاد می کند و جای گیری بهتر و مقاوم تر نهال را درزمین تقویت می کند. همین هرس کردن در کاهش تلفات و کمک به فرم دهی بعدی نقش موثری دارد و به باغ شکل منظمی می بخشد.

خرید عمده نهال بادام مامایی 09120774128

مزایای خرید نهال بادام

برخی از اصلی ترین مزایای خرید نهال بادام را که در بازارها توجیه اقتصادی و بازگشت سود فراوانی دارد در اینجا بر می شمریم:

1-سرمایه گذاری، هزینه های مناسب و سود فراوان

برای تامین و خرید نهال بادام نیاز نیست هزینه های گزافی کنار گذاشته شود بلکه با نازل ترین قیمت می توان به نهال مورد نیاز خود دسترسی پیدا کرد به شرطی که با شرکت های پخش و فروش نهال منصفانه ای معامله صورت گیرد.

اما در هر صورت با بالغ شدن نهال بادام میزان باردهی آن دوچندان شده و این جنبه از تولید بادام برای سرمایه گذار باعث دلگرمی و رضایت می شود.

2-بازار پسندی همیشگی و افزایش تقاضای بادام 

دقت در خواص معجزه آسا و بی نظیر بادام این دانه روغنی اثبات می کند می توان از بادام در مصارف فراوانی بهره برد مثلا ویتامین های موجود در بادام زمینه ساز تقویت رشد مو، شفافیت پوست می باشد.

ازاین روز کاربرد گوناگون بادام در صنایع مسلم و قطعی می گردد. همچنین در کیک پزی و قنادی از پودر بادام و دیگر فراورده های آن به خوبی می توان استفاده کرد. همین تنوع در مصارف میزان تقاضای مصرف کننده و خریداران را برای تامین بادام افزایش می دهد.

3- صادرات بادام 

چنانچه در تولید بادام به حد قابل نصابی برای کیفیت محصول و میزان باردهی بالا برسید می توانید در زمینه صادرات بادام و اجرای مبادلات تجاری با کشورهای طرفدار آن فعالیت موثر اقتصادی داشته باشید.

نهال بادام مامایی 09120774128

عمر باردهی و سود اقتصادی نهال بادام

برای نهال بادام عمر مفید که مثمرثمر باشد و میوه به بار بنشیند به طور میانگین بین 35 تا 45 سال تخمین زده شده است. همین عمر پربار نهال بادام، عامل انگیزه برای کاشت و تولید بیشتر بادام برای باغداران می شود که با کاشت یک درخت بادام، آینده پررونق اقتصادی متصور گردد ومی توان به کمک آن به اهداف بلند مدت اقتصادی دسترسی پیدا کرد.

میزان بالای درآمدزایی بادام و به ویژه نهال بادام در طی سال های متمادی نقطه قوت و توجیه اقتصادی به شمار می آید.

در ایران به دلیل اینکه بادام غالبا در اقلیم سردسیری رشد و تولید می شود در همین مناطق نیز رشد اقتصادی با شکوفایی بیشتری همراه است وعواید این سود اگر با مدیریت های صحیح و کارامد به صاحبان اصلی ش یعنی باغداران برسد چه بسا مسائل و حواشی موجود در مسیر گسترش باغات بادام نیز مرتفع می گردد.

تولیدکننده بادام مامایی 09120774128

مرکز تولید بادام مامایی و فروش آن به صورت عمده

با ما همراه شوید تا اطلاعاتی در زمینه مرکز تولید بادام مامایی و فروش آن به صورت عمده به دست آورید.

مرکز تولید بادام مامایی استان چهارمحال بختیاری و شهرستان های سامان و بن می باشد.پخش عمده بادام مامایی در شهرکرد که یکی از شهرهای استان چهارمحال بختیاری می باشد انجام می گیرد.

فروش در مرکز تولید بادام درختی به صورت عمده و جزیی می باشد البته به دلیل عرضه زیاد با قیمت کمتر از بازار به فروش می رسد.

تولید و فروش عمده بادام مامایی در شرکت زرین مغز هم جریان دارد که مدیر فروش شرکت شما را در این زمینه راهنمایی می کند.

خرید عمده بادام مامایی 09120774128

ساده ترین راه خرید بادام مامایی

با معرفی ساده ترین راه خرید بادام مامایی در خدمت شماییم.

با پیشرفت در اینترنت و ارتباطات مجازی راحت ترین روش خرید،خرید غیر حضوری و اینترنتی می باشد که بدون صرف وقت و هزینه اضافی شما را به هدف خود می رساند.

سایت شرکت زرین مغز به عنوان سایت معتبر فعال می باشد و شما به راحتی و با چند کلیک ساده می توانید خرید عمده بادام مامایی را ثبت کنید و سفارش شما در کوتاهترین زمان ممکن به دستتان می رسد.

یکی  دیگر از روش های خرید آسان بادام مامایی تماس تلفنی با مدیر فروش شرکت زرین می باشد که بعد از راهنمایی سفارش شما را ثبت می کنند.

فروش بادام مامایی 09120774128

خرید و فروش و صادرات بادام مامایی

خرید و فروش بادام مامایی بعضا قبل از برداشت، شروع می شود و مشتریان بصورت پیش فروش سفارشات خود را ثبت می کنند . این بادام بسیار با ارزش و دارای متقاضیان بسیار زیادی در کشورهای خارج است.خریداران و صادر کنندگان بادام می توانند برای خرید بادام مامایی ، فروش بادام مامایی، صادرات بادام مامایی با ما تماس بگیرند.

اگر شما دوستی در خارج دارید با کمک او می توانید بازار هدف بادام را در آن کشور به دست آورید و به صادرات بادام و خرید و فروش بادام بپردازید.

شرکت زرین مغز در زمینه خرید و فروش بادام مامایی و همچنین صادرات عمده بادام مامایی فعال می باشد.این شرکت هم پاسخگو کسانی است که بار بادام مامایی دارند و وهم کسانی که قصد خرید عمده بادام مامایی را دارند

فروش بادام مامایی 09120774128

صادرات 60 درصد محصول بادام مامایی به کشور هند

صادرات 60 درصد محصول بادام مامایی به کشور هند انجام می گیرد. بادام مامایی صادراتی و تجاری می باشد که بیشترین مقصد آن به کشور هند می باشد.

این نوع بادام یک نوع بادام تجاری است و بیشتر، مغز آن در سایز و گرید های مختلف  بسته بندی و به کشورهای دیگر صادر می گردد.

بیشترین صادرات مغز بادام مامایی به کشور هند است . البته کشورهای دیگری نظیر کشورهای عربی و اروپایی هم به خرید مغز بادام مامایی ولی با درصد کمتری نسبت به هند می پردازند.

بادام مامایی سالیان سال است که در سبد غذایی مردم هند جایگاه ویژه ای را بخود اختصاص داده است .حتی افزایش قیمت بادام مامایی در ایران  بر صادرات آن به کشور هند تاثیر گذار نبوده و همچنان به قوت خود باقیست.

صادرات عمده بادام مامایی به صورت مغز شده می باشد که در بسته بندی های وکیوم شده برای ماندگاری بیشتر صادر می شود.تجار هندی برای خرید بادام مامایی می توانند روی شرکت زرین مغز حساب کنند.

فقط کافیست به سایت این شرکت رجوع کنید و بعد از شناخت ویژگی های بادام مامایی و مشاوره با مدیر فروش شرکت زرین اقدام به ثبت خرید بادام مامایی خود در سایزهای مختلف کنید.

فروش بادام مامایی 09120774128

قیمت مغز بادام مامایی در سال 1400

علارغم نوسان سال 99 در قیمت مغز بادام ، قیمت مغز بادام مامایی در سال 1400 نیز بدلیل کاهش 60 در صدی تولید ، با افزایش قیمت روبرو است.

قیمت مغز بادام مامایی در سال جدید هم مانند سالهای گذشته افزایش قیمت خواهد داشت. زیرا هزینه هایی که در تولید بادام مامایی و همچنین مغز آن دخیل هستند افزایش یافته است. علاوه بر آن قیمت هر سایز بادام مامایی با سایز دیگر آن متفاوت است و هرچه مغز درشت تر باشد قیمت بالاتری دارد.

هشت ( گرید ) سایز مختلف مغز بادام مامایی :

 • مغز مامایی ۸۰ دانه : حاوی 80 تا 85 عدد مغز بادام مامایی.
 • مغز مامایی ۹۰ دانهحاوی 90 تا 95 عدد مغز بادام مامایی.
 • مغز مامایی ۱۰۰ دانهحاوی 100 تا 105 عدد مغز بادام مامایی.
 • مغز مامایی ۱۱۰ دانهحاوی 110 تا 115 عدد مغز بادام مامایی.
 • مغز مامایی ۱۲۰ دانهحاوی 120 تا 125 عدد مغز بادام مامایی.
 • مغز مامایی ۱۳۰ دانهحاوی 130 تا 135 عدد مغز بادام مامایی.
 • مغز مامایی ۱۴۰ دانهحاوی 140 تا 145 عدد مغز بادام مامایی.
 • مغز مامایی ۱۵۰ دانهحاوی 150 تا 155 عدد مغز بادام مامایی.

به طور کلی قیمت مغز بادام مامایی به گرید آن که نشان دهنده کیفیت بادام مامایی است بستگی دارد.در زمان تولید عمده بادام مامایی مغز بادام مامایی درجه بندی و قیمت گذاری می شود.

شما می توانید برای اطلاع  از لیست قیمت مغز بادام مامایی ( که بر اساس سایز مغز آن مشخص  شده است ) با مدیر فروش شرکت زرین بادام  تماس بگیرید و در صورت قصد خرید مغز بادام مامایی، سفارش خود را ثبت کنید.

شرکت زرین بادام در ایران آمادگی لازم را برای صادرات مغز بادام مامایی به تمام نقاط دنیا را دارد. با یک بار خرید از این شرکت متوجه کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب و ارزان آن نسبت به بازار خواهید شد.

فروش بادام مامایی 09120774128

قیمت روز بادام مامایی ایرانی

قیمت روز بادام مامایی ایرانی بستگی به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه  و همچنین میزان عرضه و تقاضا بادام مامایی دارد.برای خرید عمده بادام مامایی  و صادرات بادام مامایی بهتر است از قیمت روز بادام مامایی ، اطلاع داشته باشید.

برای این منظور می توانید با مدیر فروش شرکت زرین بادام در تماس باشید و از لیست قیمت بادام مامایی به صورت روزانه با خبر باشید.

قیمت فندق خام 09120774128

قیمت روزانه فندق خام با پوست

قیمت روزانه فندق خام با پوست به علل و عواملی وابستگی دارد که نیاز به بررسی های تخصصی دارد.

در مورد فندق قبل از هرچیزی باید گفت ریشه و نقطه شروع تولید فندق در مناطق خنک آسیای صغیر و اروپا می باشد. در بین مغذیجات فندق هم از نام دلنشین و جالبی برخوردار است و هم شکل ظاهری فانتزی و بافت قهوه ای مخملی به آن زیبایی و جذابیت خاصی بخشیده است .

مجموع این مزیت های بصری به همراه طعم مزه خاص آن زمینه ساز شده تا فندق در سبد آجیل لاکچری به شمار رود و طرفداران زیادی داشته باشد. در کنار جذابیت های ظاهری فندق به دلیل خواص درمانی و دارویی فراوان نظیر منبع غنی آهن توانسته در رفع کم خونی افرادی که به این عارضه دچار هستند موثر باشد.

برای اطلاع از قیمت روز فندق خام با پوست با کارشناسان فروش شرکت زرین مغز در تماس باشید.

مرکز خرید فروش و صادرات بادام مامایی؛ 

شرکت زرین مغز

رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید