شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات مستقیم بادام هندی از هند در سال 98

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشور تولید کننده بادام هندی?? میوهٔ كاشو:صادرات بادام هندی از مبدا هندقیمت بادام هندی در هندشرکت صادرات به هند
صادرات بادام هندی از هند در سال 98 09120774128

صادرات بادام هندی به صورت مستقیم از کشور هند یکی از برنامه های ما در سال ۹۸ است . اگر متقاضی صادرات بادام هندی به صورت مستقیم از هند به اروپا و مناطق دیگر جهان هستید ما شما را یاری می کنیم.

صادرات بادام هندی از هند در سال 98 09120774128

کشور تولید کننده بادام هندی

آمریكای جنوبی و برزیل خواستگاه اصلی این درخت هستند اما فعلا جنوب غربی هند بزرگترین تولید كنندهٔ این محصول و از مراكز عمدهٔ كاشت آن می باشد. به این بادام کاشو نیز می گویند.

?? میوهٔ كاشو:

میوه این درخت قسمتی لوبیایی شكل دارد که در داخل این برآمدگی ، مغز یا قسمت خوراكی میوه قرار دارد . مغز بادام هندی دارای مقدار زیادی چربی است و درمجاورت اكسیژن زود فاسد می شود. به همین علت برای حمل آن باید آن را درجعبه فلزی غیر قابل نفوذ هوا قراردهند و هوای داخل آنرا خارج نموده و به جای آن گاز دی اكسید كربن وارد كنند . با این شیوه می توان مغز كاشو را تا دو سال نگهداری كرد.

صادرات مستقیم بادام هندی از هند در سال 98 09120774128

?? ترکیبات و ارزش غذایی بادام هندی :

▪️ گلوكز یا لوولز ۹%-۷%
▪️ اسید تانیك ۰.۵درصد
▪️ مواد معدنی ۱۲%
▪️ ۱۵%پروتئین و ۴۰%چربی

صادرات بادام هندی از مبدا هند

ما می توانیم در صادرات بادام هندی به صورت مستقیم از هند به هر جای جهان به شما کمک کنیم. هند بزرگترین تولید کننده بادام هندی است. از طرفی دیگر بزرگترین واردکننده بادام ایرانی ، هند است.

شرکت زرین بادام به عنوان یکی از مراکز اصلی صادرات بادام ، در مسیر صادرات بادام مامایی به هند با تامین کنندگان عمده بادام هندی نیز در خود هند به صورت مستقیم در ارتباط است.
شما با خرید و صادرات بادام هندی از شرکت زرین بادام به نوعی مستقیما بادام هندی را از مبدا اصلی آن در هند تهیه می کنید. پس کیفیت و قیمت آن متناسبتر خواهد بود.

صادرات مستقیم بادام هندی از هند در سال 98 09120774128

قیمت بادام هندی در هند

شما می توانید قیمت بادام هندی را در همان روزی که تصمیم به خرید آن گرفته اید به دلار از ما استعلام نمایید.مسلماً به علت اینکه شما هنگام صادرات بادام هندی آن را از داخل ایران خرید نمی کنید و مستقیماً  از هند به مقصد شما در هر جای جهان که مایلید ارسال می شود هزینه کمتری به پای شما می افتد . بادام هندی دارای گریدهای مختلفی است هر کدام از آنها دارای قیمت جداگانه است . صادرات مستقیم بادام هندی از هند در سال 98 09120774128

شرکت صادرات به هند

شرکت زرین بادام یک شرکت صادر کننده بادام است.اگر به دنبال شرکت صادرات بادام هندی هستید ما با شما همکاری خواهیم کرد.ما در زمینه صادرات انواع بادام به هند و دیگر مناطق جهان فعالیم. شما می توانید بادام زمینی بادام درختی و بادام هندی را به جهت فروش داخل و صادرات از ما بخواهید.

منبع : سایت ایران بادوم شرکت زرین بادام www.iranbadom.ir

رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!