شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده بادام ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع بادام ایرانیدر کجای ایران بادام به صورت عمده تولید می شود؟کدامیک از شهرهای ایران در تولید بادام و صادرات بادام ایران پیشرو هستند؟
بازار بادام ایران

بادام ایرانی از با کیفیت ترین بادام های دنیاست. از این رو سهم صادرات بادام در دنیا، بیشتر به بادام ایران تعلق دارد. این افتخاری است که به دلیل کیفیت محصول بادام ایران نصیبمان شده است. صادرات افزون، به ما انگیزه ای دوباره می بخشد تا در فرایند تولید و توزیع بادام ها تلاش مضاعفی داشته باشیم.

فروش عمده بادام ایران

انواع بادام ایرانی

بادام نیز مانند محصولات باغی دیگر دارای تنوع زیادی است. از جمله آن ها می توان به بادام مامایی، بادام محب، بادام منقا، بادام شاهرودی، بادام سنگی، بادام پوست کاغذی و..اشاره کرد.

فروش عمده بادام ایران در شرکت زرین بادام

در کجای ایران بادام به صورت عمده تولید می شود؟

درخت بادام درختی است که در مقابل سرما مقاومت خوبی دارد. برای همین در مناطق سردسیری همچون چهارمحال و بختیاری، تبریز و.. کشت می شود. البته در استان های دیگری مانند فارس و خراسان نیز کشت بادام وجود دارد.

کدامیک از شهرهای ایران در تولید بادام و صادرات بادام ایران پیشرو هستند؟

میتوان استان چهارمحال به خصوص منطقه سامان و حاشیه زاینده رود در استان چهارمحال را در زمینه صادرات بادام مامایی سرامد دانست. ۹۰درصد بادام تولیدی در استان چهارمحال و بختیاری به خارج از کشور صادر می‌شود. سطح زیر کشت باغات بادام در این استان ۱۴ هزار هکتار است. . برداشت بادام سامان از مرداد ماه آغاز و عمده محصولات تولیدی به هند صادر می‌شود.

ارقام تولیدی در این استان عبارتند از :

به گفته مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری این استان رتبه نخست تولید بادام در کشور را دارد . امسال نیز پیش‌بینی می‌شود با میانگین برداشت  دو تن محصول در هر هکتار رتبه نخست را کسب کند. به گفته وی، بیشترین باغات بادام استان چهارمحال و بختیاری در شهرستان سامان قرار دارند.

شرکت زرین بادام سامان، از شرکت های متعهدی است که خدمات ویژه ای در صادرات بادام دارد. عمده فروشی بادام ایران از کلی ترین برنامه های شرکت زرین بادام می باشد.

*بازار*

*مغز/بادام/پودر*

*ایران*

https://badamiha.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت زرین بادام سامان آلموند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774128
آدرس کانال: badamiha_ir@
پست الکترونیکی: badamiha.ir@gmail.com
رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!