شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بادام شکن صنعتی به قیمت روز

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید بادام شکن صنعتی و گردو شکنقیمت بادام شکن صنعتی و گردو شکنفروش دستگاه شکستن بادام صنعتی برقی اتوماتیک
خرید بادام شکن صنعتی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

خرید بادام شکن صنعتی 09120774128

بسیاری از کشاورزان و تاجران بادام در کنار تولید و فروش بادام ، به دنبال خرید دستگاه بادام شکن صنعتی هستند. در صنعت ایران شرکت های زیادی به ساخت دستگاه های صنعتی فرآوری محصولات کشاورزی مشغولند. برخی از این شرکت‌ها به ساخت دستگاه بادام شکن صنعتی نیز می پردازند.

خرید بادام شکن صنعتی و گردو شکن

هرچند عمده فعالیت شرکت زرین بادام در زمینه تولید بادام ، خرید و فروش بادام و صادرات بادام است و هرچند ما در زمینه بادام فعالیت فراوانی داریم اما مشتریان ما از ما درخواست خرید بادام شکن صنعتی نیز می کنند.

کشاورزان عمده ای که هر سال مقدار زیادی بادام با پوست درختی دارند مایلند که خود عمل مغز کردن بادام را انجام دهند و از ارزش افزوده آن نیز خود بهره مند گردند. این کاملا حق یک کشاورز تولید کننده عمده است که بتواند از دسترنج خود به نحو احسن استفاده نمایند.

اگر بخواهیم لیست شرکت های فنی که به ساخت دستگاه های بادام شکن مشغولند را ارائه کنیم لیست بلند بالایی می شود. برخی از این شرکت‌ها به ساخت دستگاه های بادام شکن تمام اتوماتیک مشغولند. و برخی نیز دستگاه های بادام شکن نیمه اتوماتیک یا دستی را تولید می کند. حقیقتا برخی از این شرکت‌ها دستگاه‌های بادام شکن با کیفیت عالی و عملکرد فوق‌العاده را تولید می‌کنند.
برخی از این شرکتها و عبارتند از :

 • شرکت تبریز کار
 • شرکت ایران کلدپرسینگ
 • شرکت سیفی
 • شرکت پیشرو اندیشه صنعت

محصولات هر کدام از این شرکت ها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد. برای کشاورزان تفاوتی نمی‌کند که از کدام یک از این شرکت‌ها دستگاه بادام شکن را خرید نمایند چون یک کشاورز هرچند دارای بار زیادی باشد همه سال را مشغول شکستن و مغز کردن بادام نیست. پس این دستگاه ها کار او را راه می‌اندازند.
اما تاجرانی که هر روز به شکستن و فرآوری بادام مشغول اند نیاز بسیار بیشتری به خرید دستگاه بادام شکن دارند و باید دقت کنند که کدام یک از این بادام شکن ها دارای ظرفیت بیشتری است.

خرید بادام شکن صنعتی 09120774128
شرکت زرین بادام به کشاورزان و تجاری که مشغول شکستن و فرآوری بادام هستند دستگاه های صنعتی شکستن بادام را عرضه می نماید.

اگر شما نیز طالب خرید دستگاه بادام شکن صنعتی هستید و یا تاجری هستید که مدام به دستگاه بادام شکن صنعتی نیاز دارید و یا شرکت تولید کننده دستگاه های بادام شکن صنعتی هستید جهت همکاری با شرکت می توانید با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

مشخصات فنی دستگاه ها ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد. یکی از شرکت‌هایی که به ساخت این دستگاه ها مشغول است شرکت صنعتی سیفی است. دستگاه بادام شکن گروه صنعتی سیفی دارای مشخصات فنی زیر است :

 • ظرفیت ۱۰۰کیلوگرم در ساعت
 • ورودی هاپر معادل ۱۰۰لیتر
 • کیفیت خروجی ۹۸الی ۹۹درصد سالم
 • تنظیم آسان و سریع
 • ابعاد دستگاه: ۵۵سانتی متر در ۶۵سانتی متر(به علاوه ۴۰سانت قیف خروجی)
 • ارتفاع ۱۶۰سانتی متر
 • وزن ۱۷۰کیلوگرم
 • ۲سال گارانتی بی قید و شرط
 • ۱۰سال خدمات پس از فروش

قیمت بادام شکن صنعتی و گردو شکن

قیمت بادام شکن های صنعتی در گروه های صنعتی مختلف متفاوت است. برخی از این بادام شکن ها خط کامل مغزکن بادام هستند و طبیعی است که قیمت بسیار بالاتری دارند. برخی از این بادام شکن ها دارای موتور بسیار با ظرفیتی هستند و برخی دیگر موتور پایین‌تری دارند.
خرید بادام شکن صنعتی 09120774128دستگاه های بادام شکن برای کشاورزان و تجار دارای سود بسیار زیادی هستند. چرا که استفاده از این دستگاه ها باعث می‌شود که در مدت کم بادام بسیار زیادی شکسته شود و در وقت کشاورز و تاجر صرفه جویی زیادی صورت گیرد.
به خصوص برای تجار که با مشتریانی روبرو هستند که خریدار مغز بادام عمده می‌باشند لازم است که در مدت کم مقدار زیادی بادام با پوست را تبدیل به مغز نمایند. در اینجا لازم است که دستگاه‌هایی وجود داشته باشد تا تجار بتوانند سفارش مغز بادام عمده مشتریان خود را تامین کنند.

فروش دستگاه شکستن بادام صنعتی برقی اتوماتیک

شرکت زرین بادام در زمینه صادرات بادام درختی ، فروش بادام زمینی ، خرید بادام کوهی و بادام هندی فعالیت چشمگیری دارد. ما در شرکت علاوه بر فعالیت در زمینه خرید و فروش بادام خود را ملتزم می‌دانیم که نیازهای مشتریان خود در زمینه بادام به شکل کامل برآورده نماییم.
شما هر نوع دستگاه بادام شکن صنعتی که سفارش دهید ما برای شما ارسال می کنیم. نیازهای مشتریان ما در شکستن بادام متفاوت است و طبیعی است که ما باید دستگاه های بادام شکن متفاوتی را برای این نیازهای متفاوت در انبار داشته باشیم.

خرید بادام شکن صنعتی 09120774128
برخی از این دستگاه ها اتوماتیک هستند و برخی دستگاه‌های بادام شکن نیمه اتوماتیک هستند. شما هر کدام را که سفارش دهید ما برای شما فراهم می کنیم.

جهت خرید و استعلام قیمت بادام شکن های مختلف با مدیر فروش شرکت زرین بادام تماس بگیرید.

رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!