شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پیش بینی قیمت بادام درختی در سال 98

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت بادام درختی با پوست در سال 98قیمت بادام درختی در سال 98 09120774128 قیمت بادام درختی بدون پوست در سال 98مرکز فروش و صادرات مغز بادام درختی
قیمت بادام درختی در سال ۹۸ ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت بادام درختی در سال 98 09120774128

بادام درختی یکی از بادام های ارگانیک و طبیعی کشاورزی در ایران است که متقاضیان زیادی در صنعت غذا و دارو و همچنین در میان مصرف کنندگان خرد دارد. طبیعی است که قیمت بادام درختی در هر سال تعیین می کند که میزان خرید و فروش بادام به چه نسبتی انجام گیرد. صادرات بادام نیز بی تاثیر از قیمت بادام در داخل نمی باشد.
به نظر می آید که قیمت بادام درختی در سال ۹۸ افزایش داشته باشد. در ادامه مطلب به علل افزایش قیمت بادام در سال ۹۸ اشاره خواهیم کرد.

قیمت بادام درختی با پوست در سال 98

احتمالا قیمت بادام درختی با پوست در سال ۹۸ افزایش یابد . هر چند قیمت بادام در سال ۹۷ نیز دچار نوسان بسیار زیادی بود. این نوسان بیشتر تحت تاثیر نوسانات قیمت دلار بود که در قیمت پسته تاثیر فراوانی گذاشت و تقاضای خرید بادام را در میان اقشار مختلف بالا برد. افزایش تقاضا باعث شد که قیمت بادام تا دو برابر سال ۹۶ افزایش پیدا کند.

علل گوناگونی می‌تواند در قیمت بادام درختی با پوست موثر باشد. قطعاً ثابت شده است که تنها کیفیت نمی تواند باعث افزایش و یا کاهش قیمت بادام باشد.
مثلا بادام خارجی مانند بادام آمریکایی طعمی شبیه ذرت دارد و بی کیفیت است ولی بخاطر تقاضای فراوان قیمت آن نیز کم نمی باشد.

عوامل تاثیرگذار در تفاوت قیمت بادام های مختلف :

  • سایز بادام
  • رنگ و طعم بادام
  • کیفیت بادام
  • میزان مغز موجود در بادام
  • میزان تقاضای خرید و فروش آن بادام
  • میزان صادرات آن بادام قیمت ارز

قیمت بادام درختی در سال 98 09120774128
قیمت بادام درختی بدون پوست در سال 98

قیمت بادام درختی بدون پوست در سال ۹۸ نیز بستگی به قیمت بادام با پوست در سال ۹۸ دارد. احتمالاً در سال ۹۸ شاهد افزایش قیمت مغز بادام باشیم .
یکی از مهمترین علل پیش بینی افزایش قیمت مغز بادام و بادام درختی با پوست سرمازدگی گسترده در میان باغات حاشیه زاینده رود و مناطق دیگر کشور است.
هر چند در سال ۹۸ شاهد ترسالی بودیم و بسیاری از باغاتی که دیم بودند سیراب شدند اما شاهد برودت هوا نیز بودیم و همین برودت هوا باعث شد که بسیاری از درختان بادام دچار سرمازدگی می‌شوند. دقیقا همین اتفاق در سال ۹۷ برای درختان پسته افتاد و باعث کمبود پسته در بازار و افزایش قیمت پسته در بازار شد.

اگر این سرما زدگی به این گستردگی که پیش‌بینی می‌شود باشد شاهد کمبود بادام در بازار خواهیم بود و طبیعی است که روی قیمت بادام تاثیر فراوان خواهد گذاشت.

قیمت بادام درختی در سال 98 09120774128

مرکز فروش و صادرات مغز بادام درختی

همیشه ایام شرکت زرین بادام به فروش و صادرات بادام و مغز بادام خود ادامه خواهد داد . به هر حال چه با کمبود بادام در بازار مواجه باشیم و چه با افزایش وجود بادام همیشه مشتریان به خرید بادام در داخل و خارج از کشور نیازمند هستند. بنابراین باید مراکز خرید و فروش بادام در کشور ما همچنان به فعالیت خود با قدرت تمام ادامه دهند.

از اهداف عمده شرکت زرین بادام در سال ۹۸ و سال های بعد افزایش میزان صادرات بادام درختی و بادام زمینی از ایران به کشورهای عربی و کشورهای همسایه است.

ما با تمام قدرت به تولید ، خرید ، فروش و صادرات بادام درختی و صادرات بادام زمینی ادامه خواهیم داد و انشاالله سود فراوانی نصیب تولید کننده و فروشنده خواهد شد.

رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!