شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بادام زمینی روکشدار | صادرات ۹ طعم به کشورهای عربی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید و فروش بادام زمینی روکشدار در شرکت زرینمرکز پخش بادام زمینی روکش دارطعم های مختلف بادام زمینی روکشدار صادراتیخرید بدون  واسطه  بادام زمینی روکش دارفروش فله بادام زمینی روکشدار عمدهصادرات بادام زمینی روکشدار به کشورهای عربیلیست قیمت بادام زمینی روکشدار فله و بسته بندی در سال 1400خرید کره بادام زمینی رژیمی

فروش بادام زمینی روکشدار در داخل و صادرات آن با ۹ طعم مختلف به کشورهای عربی با استقبال خوبی هم از سوی تجار داخلی و صادر کنندگان و هم از سوی کشورهای تقاضا دهنده رو به روشده است.

شرکت زرین بادام با ایده هایی نو و تلاشی وافر مغز بادام زمینی عمده را در اختیار کارخانه های فراوری این محصول  جهت تولید بادام زمینی روکشدار قرار میدهد.

بادام زمینی روکش دار

تولید و فروش بادام زمینی روکشدار در شرکت زرین

تولید و فروش بادام زمینی روکشدار در شرکت زرین مغز جزو یکی از شاخه های اصلی فعالیت شرکت در زمینه فروش عمده بادام زمینی است.

این محصول به تازگی ابداع و مورد استقبال مشتری های داخلی و خارجی قرار گرفته است.

برای روکشدار کردن و طعم دادن، مغز بادام زمینی روانه کارخانه ها و پس از آن در بسته بندی های استاندارد و مشتری پسند به خریداران و صادر کننده گان عرضه می شود.

بادام زمینی در کارخانجات فراوری و روکشدار کردن مغز بادام زمینی با مواد افزودنی چون نشاسته، آرد، نمک و طعم دهنده های گوناگون انجام و در گرم های مختلف بسته بندی شده و روانه بازار مشتری های لاکچری با قیمتی متعادل می شود.

طعم های متفاوت و مواد به کار رفته در روکشدار کردن بادام زمینی کاملا بهداشتی بوده و نیاز آجیل فروشان و شرکت های پخش و همچنین هایپرمارکت و فسد فودی ها و صادر کنندگان برای صادرات بادام زمینی روکشدار را شرکت زرین بادام براورده کرده است.

مرکز پخش بادام زمینی روکش دار

مرکز پخش بادام زمینی روکش دار به صورت عمده در بسته بندی های شکیل توسط زرین مغز با توجه به نیاز مشتریان انجام می شود .

از شکل های متنوع و خیره کننده بادام زمینی در بازار ، بادام زمینی روکش دار می باشد و به تازگی با استقبال جهانیان روبرو شده و در طعم های جذاب و باورنکردنی که به همراه موادی خاص روکش دار شده عرضه می گردد .

مغز بادام زمینی به عنوان یک میان وعده برای بدن ، هم لاغر کننده و هم چاق کننده بوده و در عین خوشمزگی دارای انرژی فراوان می باشد و در ایران جای خود را میان تنقلات پیدا کرده است .

بهترین بادام زمینی برای روکش دار کردن ، بادام هایی است که از نظر ظاهری درشت و یک دست  باشند و به صورت کاملا طبیعی و ارگانیک تولید شده باشد . این نوع بادام زمینی ها از نظر طعم و میزان چربی مفید به نسبت بادام های معمولی بیشتر است .

بهتر است بدانید بادام زمینی روکش دار تولید شده در ایران به صورت طبیعی بدون سموم و مواد شیمیایی تهیه می شود به همین خاطر تمام خاصیت مورد نیاز بدن را دارد .

حتما توجه داشته باشید که بادام زمینی روکش دار مرغوب ، بدون هیچ گونه لک و خرابی باشد – روکش این بادام ها نازک و به راحتی قابل شکستن می باشد و به همین خاطر بیشتر افراد ترجیح می دهند این چنین بادام زمینی روکش دار را انتخاب و خریداری کنند .

تاجران می توانند برای صادرات بادام زمینی روکش دار در طعم های مختلف زرین مغز اقدام کنند . این شرکت در تولید وفروش  و سایر روندهای تجاری این محصول فعالیت اثر گذاری داشته است  .

طعم های مختلف بادام زمینی روکشدار صادراتی

طعم های مختلف بادام زمینی روکشدار صادراتی کاملا مشتری پسند و در انواع مختلفی هستند که سلائق مختلف را نیز پوشش میدهد.

طعم های بادام زمینی روکشدار عبارتند از:

 1. بادام زمینی روکشدار پنیر فرانسوی
 2. بادام زمینی روکشدار پنیر سفید
 3. بادام زمینی روکشدار سرکه ای
 4. بادام زمینی روکشدار باربیکیو
 5. بادام زمینی روکشدار باربیکیو فلفلی
 6. بادام زمینی روکشدار لیمویی
 7. بادام زمینی روکشدار کچاپ
 8. بادام زمینی روکشدار دودی
 9. بادام زمینی روکشدار پیازجعفری

این محصول هم دارای مجوزهای صادراتی است و هم با داشتن طعم های مختلف ذائقه هر آجیل پسندی را تامین می کند.

صادر کنندگان بادام زمینی می توانند با شرکت زرین بادام همکاری و با خرید بادام زمینی روکشدار به صورت بسته بندی فروشگاهی چند گرمی یا فله چند کیلویی برای صادرات آن اقدام کنند.

خرید بدون  واسطه  بادام زمینی روکش دار

خرید بادام زمینی روکش دار با کیفیت بالا در مجموعه زرین مغز صورت می گیرد و انواع بادام زمینی روکش دار با طعم های متنوع در این مجموعه موجود می باشد .

بادام زمینی از آن دسته خوراکی های محبوب با کیفیتی است که متقاضیان زیادی در گروهای مختلف دارد .یکی از تجارت های پرسود محسوب می شود

امروزه به دلیل استقبال بالایی که از بادام زمینی شده ، آن را در طعم های جذاب و متفاوت روکش دار و تولید کرده اند و می توانید انواع بادام زمینی روکش دار را از سوپرمارکت ها و مراکز فروش معتبر خریداری کنید .

همین امر باعث ایجاد واسطه های مختلف در روندهای تجاری نظیر صادارات و عرضه ان در کشور شده است که سبب افزایش قیمت بادام زمینی روکش دار می گردد

قطعا در تجارت بادام زمینی روکش دار تاجران ترجیح می دهند با مراکزی همکاری کنند که خود تولید کننده و پخش کننده بادام زمینی روکش دارمی باشد

زرین مغز با تولید مرغوب بادام زمینی و مشتقات نظیر تولید بادام زمینی روکش دار و پخش ان در سراسر کشور به یکی از مراکز فعال در خرید و فروش بادام زمینی روکش دار در کشور تبدیل شود

فروش فله بادام زمینی روکشدار عمده

فروش فله بادام زمینی روکشدار عمده در بسته های ۵ و ۱۰ کیلویی هم امکان پذیر است.

این فرصت خرید را شرکت زرین بادام برای خریداران داخلی و خارجی و صادر کنندگان محترم فراهم نموده است.

موارد مصرف در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی :

 • پخش های پروتئینی و فست فودی ها
 • کافی شاپ ها
 • رستوران ها و آشپزخانه ها
 • ارگان ها و‌سازمان های اداری
 • سینما و‌استخر
 • شهربازی ها
 • مراکز تفریحی و سفره خانه ها
 • صادرات و بسته بندی در کشور مقصد

مشتریان خرید با تناژ بالا می توانند با شرکت تماس حاصل کنند و از قیمتها و اطلاعات مورد نیاز درباره بادام زمینی روکشدار فله مطلع شوند تا بهتر بتوانند برای صادرات و خرید و فروش بادام زمینی عمده در منوهای مختلف تصمیم بگیرند.

بادام زمینی روکش دار

صادرات بادام زمینی روکشدار به کشورهای عربی

کشورهای همسایه ما از جمله کشورهای عربی طالب صادرات بادام زمینی روکشدار تولیدی ایران هستند.

بارها این محصول شرکت زرین به کشورهای همسایه صادر شده و بازخورد بسیار مثبتی دریافت کرده ایم.

ما در کنار صادرات بادام درختی به کشورهای عربی مصمم به ادامه صادرات بادام زمینی نیز هستیم.

لیست قیمت بادام زمینی روکشدار فله و بسته بندی در سال 1400

راه درست اطلاع از قیمت بادام زمینی روکشدار تماس با مدیر فروش شرکت است چون نمی توان برای لیست قیمت بادام زمینی روکشدار فله و بسته بندی در اینترنت که مشخص نیست مشتری چه تاریخی این متن را مطالعه می کند عددی ثابت بیان کرد.

از طرف دیگر شرکت های تولید کننده مغز بادام زمینی روکشدار در بسته بندی های متفاوت و با طعم های مختلف محصول را تولید و روانه بازار خرید برای مشتری می کنند.

گرم و نوع مواد به کار رفته در این نوع خرید متفاوت است و طبعا قیمت را هم نرخ ثابتی معلوم نمی کند.

شرکت زرین مغز به خریداران داخلی و صادر کنندگان خارجی پیشنهاد می دهد فروش بادام زمینی روکشدار را در لیست تجارتهای سود آور خود قرار دهند.

بادام زمینی درجه یک

خرید کره بادام زمینی رژیمی

خرید کره بادام زمینی رژیمی مناسب برای افرادی است که به تناسب اندام خود اهمیت می دهند .

می توانید این محصول خوشمزه و پرخاصیت را از زرین مغز با سابقه مثبت در جهت تولید و پخش کره بادام زمینی فعال هستند تهیه نمود و از مشتریان همیشگی این مجموعه شوید .

کره بادام زمینی اولین بار حدود ۱۴۰ سال پیش توسط مارسلوس

گیلمور اهل کانادا کشف و تولید شد و خیلی سریع به محبوب ترین خوراکی خوشمزه در جهان تبدیل شد .

کره بادام زمینی سرشار از مواد مغذی و منبع پروتئین بوده و با هر خوراکی مثل میوه ها ، شکلات و ژله گرفته تا با سبزیجات هم قابل خوردن می باشد .

این کره در اصل فقط بادام زمینی بو داده می باشد که آسیاب شده و تبدیل به خمیر می شود بدون اینکه حاوی مواد افزودنی نظیر شکر و نمک و روغن باشد .

پس به جای خرید کره بادام زمینی فرآوری شده کره واقعی بادام زمینی را انتخاب کنید .

رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!