شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده بادام محب پوست کاغذی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کنندگان بادام کاغذیپخش بادام کاغذی ایرانی مزایایی خرید بادام محبقیمت روز بادام کاغذی  محببازارهای صادراتی بادام کاغذی محباز تولید تا صادرات انجیر ایرانی
فروش بادام محب 09120774128

امروزه فروش بادام محب در بازار های داخلی و صادرات افزایش چشمگیری داشته است  . بادام محب به خاطر ویژگی های خاص خود فروش بالایی دارد . در خارج از ایران نیز خرید بادام محب افزایش یافته . بادام محب با نام های کاغذی ، سفید و پوست کاغذی نیز شناخته می شود . مراکز فعال در حیطه خشکبار در داخل کشور با تولید و فروش بادام کاغذی گامی موثر جهت رونق تجاری این محصول دارند .

تولیدکننده بادام مامایی 09120774128

 

تولید کنندگان بادام کاغذی

بادام کاغذی ایران تنوع و کیفیت قابل توجهی دارد تولیید کنندگان بادام پوست کاغدی با تولید این محصول و عرضه ان به بازارهای عمده فعالیت قابل توجهی در تجارت بادام ایرانی ایفا می کنند . در ایران انواع بادام پوست کاغذی کشت و به مراکز تولید داده می شود .

ارقام بادام بادام کاغذی ایران شامل

که هر کدام دارای ویژگی های خاصی می باشد عمده استقبال بازارهای داخلی و کشورهای متقاضی بادام پوست کاغذی رقم بادام محب می باشد زیرا بادام محب دارای پوست نازک و فاقد تلخی می باشد و در صد درشت و دو مغز بودن ان زیاد می  باشد اما بادام منقا به دلیل فقدان روکش مناسب بر روی مغز ان در برخورد با مجاورت هوا مغز ان از بین می رود .

از فعالیت مهم شرکت زرین مغز تولید بادام پوست کاغذی و تامین نیاز متقاضیان در بازارهای داخلی و خارجی می باشد .

فروش عمده بادام کاغذی شرکت زرین 09120774128

پخش بادام کاغذی ایرانی

به دلیل تقاضای زیاد در بازار داخلی تامین نیاز متقاضیان این محصول و پخش بادام کاغذی ایرانی در بازار مقوله مهم و قابل توجه می باشد . نادیده گرفتن فرایند پخش بادام کاغذی و ارتقا ندادن ان سبب کند شدن روند تجاری بادام و ایجاد واسطه های مختلف می گردد و همین امر موجب افزایش شدید قیمت بادام می گردد .

در واقع ارتقا بخشیدن به پخش بادام و توسعه مراکزی که در کنار تولید در پخش بادام کاغذی فعالیت دارند . منجر به ایجاد فضایی می شود که فرصت خرید بدون واسطه بادام محب کاغذی را برای متقاضیان فراهم می اورد که سبب ایجاد اطمینان بیشتر و رونق تجاری در خرید وفروش بادام کاغذی محب میشود .

شما به هر میزان که نیاز به بادام محب داشته باشید ما به شما آن را عرضه می کنیم . اگر قصد خرید عمده بادام کاغذی دارید و یا فعلا مایل به خرید نمونه و جزء هستید ما منتظر تماس شماییم . بدونه هرگونه نگرانی می توانید جهت خرید و فروش بادام محب پوست کاغذی با ما ارتباط بگیرید . قیمت فروش این محصول با کیفیت های مختلف، متفاوت می شود.

شما بادام محب پوست کاغذی را در هر بسته بندی کارتنی و یا گونی و در هر تناژ که بخواهید ما از خرید شما استقبال می کنیم .

فروش بادام کاغذی 09120774128

 مزایایی خرید بادام محب

خریداران عمده بادام از بادام محب استقبال زیادی می کنند. دلیل تقاضای زیاد بادام پوست کاغذی به دلیل ویژگی هایی که دارد مورد استقبال قرار می گیرد .

 • پوست این بادام شرایط انبارداری را برای خریدار آسان میکند.
 • این نوع بادام فاقد مغز تلخ بوده و شیرین بودن مغز ان سبب چشمگیر بودن ان می باشد
 • بادام کاغذی به خاطر ظاهر لوکس و قیمت متعادل در میان تمام اقشار متقاضی دارد. 

مصرف بادام هم خواص درمانی دارد و هم خواص بالای تغذیه ای. به همین علت در صنعت غذا و دارو تقاضای زیادی برای خرید بادام وجود دارد . از جمله خواص مصرف بادام می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • دارای مزاج گرم و تر
 • باز کننده انسداد
 • تقویت کننده مغز، قلب، کبد و چشم
 • تقویت نیروی جنسی
 • چاق کننده بدن، ملین
 • مفید برای حلق و سینه
 • سنگین و دیر هضم بوده
 • بو داده آن قابض می باشد .

عمده فروشان بادام ، خشکبار فروشان و شرکت های پخش نگران نباشند. پوست بادام محب مانع نفوذ هوا به داخل آن می شوند و از فساد و کرم جلوگیری میکند . با خرید عمده بادام کاغذی دردسر های انبارداری شما بسیار کمتر می شود.

از فعالیت های شرکت زرین فروش بادام کاغذی و تامین نیاز بازار داخل می باشد و در این حیطه فعالیت اثر گذاری در چند سال اخیر داشته است

فروش عمده بادام پوست کاغذی صادراتی09120774128

قیمت روز بادام کاغذی  محب

اطلاع از قیمت روز بادام کاغذی محب سبب ایجاد تجارت با کیفیت و مطعن تر در خرید و فروش بادام کاغذی محب می گردد . مولفه هایی نظیر تولید سالیانه و کیفیت بادام دو مقوله مهم در قیمت بادام است.

در حقیقت ، اگر حجم تولید کافی نباشد. تامین تقاضای بازار با مشکل روبه رو می شود. و هرگاه در هر فرایند تجاری میزان تقاضا نسبت به عرضه بیشتر باشد. و میزان عرضه محصول قابل قبول نباشد سبب افزایش ناگهانی قیمت بادام می گردد. که برای جلوگیری از این موضوع با تجهیز کشاورزی و ارتقا بخشیدن به کشاورزی نوین ، اگاهی درست در مقابله برودت هوا و افت زدگی باعث جلوگیری از اسیب دیدن درخت بادام و دانه های ان می شود .

بادام کاغذی با کیفیت دارای پوسته روشن و نازک و میزان دوقلو بودن در مغز می باشد .

اگر میان بادام ها مقایسه دقیقی صورت گیرد بادام محب نسبت به بقیه متعادل و بهتر است. هم در قیمت هم در غیر قیمت . در بازار قیمت خرده فروشی بادام و عمده فروشی بادام محب متفاوت است. اما شما در شرکت زرین بادام تفاوت چندانی میان این دو نمی بینید . جهت استعلام و سفارش بادام محب پوست کاغذی باما تماس بگیرید .

صادرات بادام مامایی به صورت مستقیم

بازارهای صادراتی بادام کاغذی محب

بادام کاغذی محب  جایگاه  بالایی بازار داخلی دارد.  بازارهای صادراتی بادام کاغذی محب در کشور های گوناگون  نظیر کشور  های عربی ،هند ،چین و روسیه جایگاه قابل توجهی دارد . و صادرات بادام کاغذی با توجه به نوع مسیر مواصلاتی صورت می گیرد . رعایت نکاتی نظیر انتخاب نوع بسته بندی . ایجاد راهای فرایند مالی برای هر دو کشور و همچنین کاهش هزینه های متفرقه در صادرات ،می تواند تاثیر چشم گیری در افزایش صادرات ایفا کند .

صادرات بادام کاغذی می تواند سبب ایجاد اشتغال و ارز اوری برای کشور باشد . مراکز فعال در حیطه صادرات با رعایت نکات و توجه به جایگاه صادرات بادام و اهمیت ان برای کشور می توانند نقش تاثیر گذاری در این روند داشته باشند .

از فعالیت مهم شرکت زرین صادرات بادام کاغذی و توسعه صادرات بادام ایرانی در کشور بوده است .

از تولید تا صادرات انجیر ایرانی

از تولید تا صادرات انجیر ایرانی امری دور و اغراق امیز نمی باشد . انجیر ایران را می توان یکی از با کیفیت ترین ارقام انجیر در دنیا نام برد .

با کیفیت ترین انجیر در ایران انجیر استهبان در استان فارس می باشد . مراکز فعال در حیطه خشکبار با ارتباط مستقیم با کشاوررزان ،اطلاع درست از خواص تجاری انجیر و شناخت بازار های هدف می توان انجیر ایرانی را همانند بادام ایرانی در صادرات انجیر نقش مفیدی داشته باشند . و مورد استقبال کشورهای گوناگون قرار بگیرد .

از انجیر در تولید انواع شهد های مربا و شهد های خوراکی در شکلات و محلول های شیرین کننده استفاده می گردد . همچنین مشتقات ان نظیر انجیر خشک پرک شده یا پروده شده نیز استفاده های تجاری دارد .

*مرکز تولید ،فروش و صادرات بادام ایرانی*

*شرکت زرین مغز*

 

 

رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!