شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت مغز بادام مامایی صادراتی در حال افزایش

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید مغز بادام مامایی از باغدارفروش عمده مغز بادام ماماییقیمت مغز بادام مامایی سال ۹۸صادرات مغز بادام مامایی
قیمت مغز بادام مامایی 09120774128

قیمت مغز بادام مامایی 09120774128

در سال ۹۷ قیمت مغز بادام مامایی افزایش چشمگیری نسبت به سال ۹۶ داشت. مهمترین علت نوسانات قیمت دلار و نوسان قیمت پسته بود. اما داستان قیمت بادام مامایی در سال ۹۸ بسیار متفاوت از گذشته است. این مقاله را دنبال کنید تا علت این داستان متفاوت را برای شما شرح دهیم.

خرید مغز بادام مامایی از باغدار

هرچند شرکت زرین بادام خود تولید کننده بادام مامایی ، بادام کاغذی ، بادام ربیع و بادام سنگی است اما مراکز فروش مغز بادام مامایی همچون شرکت زرین بادام با سیل مشتریان فراوانی از هند ترکیه کشورهای عربی روسیه و کشورهای اروپایی مواجه است.
پس طبیعی است که جهت تامین سفارشات مشتریان داخلی و خارجی خود با تامین کنندگان و باغداران عمده‌ بادام مامایی تعامل بسیاری داشته باشد.

 از همین جا از باغداران عمده بادام مامایی دعوت می کنیم که با مدیر فروش شرکت زرین بادام تماس بگیرند و با مذاکره با مدیر فروش یکی از تامین کنندگان عمده بادام مامایی شرکت باشند.
.
کشاورزان از جمله کشاورزان حاشیه زاینده رود استان چهارمحال و استان اصفهان زحمات بسیاری را در زمینه کشت و فرآوری بادام متحمل می شوند. پس طبیعی است که باید بتوانند محصولات خود را به راحتی فروشنده عرضه نمایند و در قبال زحمات خود قیمت مناسبی را بر روی محصولات خود دریافت کنند.

خرید عمده مغز بادام مامایی 09120774128

به همین خاطر شرکت زرین بادام از کشاورزانی که دارای بادام با کیفیت مامایی هستند و قیمت متعادل را روی بادام خود انتظار دارند دعوت می کند که محصول خود را به این شرکت عرضه نمایند.

فروش عمده مغز بادام مامایی

اگر به دنبال فروش عمده مغز بادام مامایی هستید و میخواهید مرکزی را پیدا کنید که به صورت عمده مغز بادام مامایی را از آن دریافت نمایید باید آنرا در استان چهارمحال و بختیاری جستجو کنید. در سال های اخیر بیشترین تولید بادام مامایی در حاشیه زاینده رود استان چهارمحال و بختیاری بوده است. در سال ۹۶ حدود ۲۴ هزار تن بادام در این استان تولید شد که ۶۵ درصد آن را رقم مامایی صادراتی تشکیل می‌داد.
به علت حجم بالای بادام مامایی در استان و رقم بالای قیمت بادام مامایی بیشترین فروش مغز بادام این استان به تاجران هندی و ترکی و عربی است. فروش داخلی این بادام چشمگیر نیست اما فروش خارجی آن بسیار عالی است.

فروشگاه مغز بادام مامایی 09120774128شرکت زرین بادام همه روزه با تاجران ایرانی و خارجیی در تماس و روبروست که مایلند مغز بادام مامایی را به شکل عمده از این شرکت دریافت و آن را در بازار خارج عرضه نمایند.
ما در شرکت فروش عمده مغز بادام مامایی را به همراه بسته بندی شکیل انجام می دهیم. تمام فرآیند خریدبادام، پوست گیری ، سرتینگ و بسته بندی و ارسال آن نیز به عهده شرکت میباشد. پس با خیال راحت با شرکت تماس بگیرید و سفارش خود را در هر تناژی که هست ارائه نمایید و آن را تحویل بگیرید.

قیمت مغز بادام مامایی سال ۹۸

گفته شد که نوسان بسیار زیادی در سال ۹۷ در قیمت مغز بادام مامایی ایجاد شد. اما احتمالا قیمت بادام مامایی در سال ۹۸ نیز دچار افزایش زیادی شود. علت آن را دیگر نباید در نوسانات قیمت ارز و کمبود پسته جستجو کرد. چرا که احتمال این نوسانات در سال ۹۸ بسیار کم است.
اما یک علت بسیار مهم وجود دارد که احتمال افزایش قیمت مغز بادام مامایی را بسیار بالا می برد و آن سرمازدگی درختان بادام به شکل گسترده در حاشیه زاینده‌رود استان چهارمحال و بختیاری است.

خرید عمده مغز بادام مامایی 09120774128درخت بادام مامایی بسیار به سرما حساس است. اگر درجه برودت هوا در نیمه شب از منفی ۲ درجه پایین‌تر برود احتمال سرمازدگی درختان بادام مامایی به شدت بالا می رود.

امسال در بهار ۹۸ هرچند با بارندگیهای بسیار عالی رو به رو بودیم اما برودت هوا نیز بسیار احساس شد. بسیاری از باغات درختان بادام مامایی دچار سرمازدگی شدند. پس طبیعی است که در سال ۹۸ با کمبود بادام مامایی در بازار روبرو باشیم و همین باعث افزایش قیمت مغز بادام مامایی خواهد شد.
اگر در اردیبهشت ماه در حال مطالعه این مقاله در مورد قیمت مغز بادام مامایی صادراتی هستید به شما توصیه می کنیم که هر چه زودتر سفارش خود را جهت خرید مغز بادام مامایی به شرکت زرین بادام ارسال نمایید. به علت اینکه قیمت مغز بادام مامایی بعد از اردیبهشت ماه افزایش بسیار زیادی خواهد داشت.

صادرات مغز بادام مامایی

به دلیل مرغوبیت مغز بادام مامایی نسبت به بادام های دیگر متقاضی زیادی در کشورهای خارجی برای خرید مغز بادام مامایی ایرانی وجود دارد. همین مسئله صادرات مغز بادام مامایی را به شکل چشمگیری بالا برده است. بیشترین ارزآوری کشور از بادام مربوط به صادرات مغز بادام مامایی به هند است.

صادرات مامایی ۱۰کیلویی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸بارها تاکید کرده ایم که کشور نباید به خام فروشی مغز بادام مامایی و مغز بادام های دیگر اکتفا کند بلکه باید صنایع تبدیلی را به خصوص در استان چهارمحال احداث نمایند تا این محصول استراتژیک با ارزش افزوده فراوان به کشورهای دیگر صادر شود.

متقاضیان مغز بادام مامایی در کشورهای دیگر به شرح زیر می باشند :

  • هند
  • ترکیه
  • روسیه
  • کشورهای اروپایی
  • کشورهای عربی
رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات بادام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!